Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 lipca 2011

Ósmy dzień wakacyjnej promocji na Steam (Command & Conquer, Company of Heroes)

Rock Alone, 7 lipca 2011, 20:50

Ósmy dzień promocji na Steamie przynosi kilka ciekawych ofert. Tym razem za niewielką kwotę możemy nabyć serie Command & Conquer, Company of Heroes i Tomb Raider. Za część, ciągle atrakcyjnych, tytułów zapłacimy w okolicach 10-20 złotych.

Gra Dishonored nowym tytułem wydawanym przez Bethesdę

Ender, 7 lipca 2011, 20:40

Bethesda przedstawiła właśnie pierwsze informacje dotyczące gry Dishonored, tytułu będącego mieszanką FPSa i skradanki, nad którym pracuje jedno z jej studiów deweloperskich.

Wieści ze świata (BioShock: Infinite, Halo, PlayStation Plus) 7/07/11

Jiker, 7 lipca 2011, 14:55

W dzisiejszych "Wieściach ze świata" poświęcamy czas rocznicy PlayStation Plus, wznowieniu pierwszego Halo, bohaterowi BioShock: Infinite oraz nowej grze studia Harmonix.

Namco Bandai pozywa CD Projekt o prawa do dystrubucji konsolowego Wiedźmina

Soviet, 7 lipca 2011, 14:30

Namco Bandai pozwał CD Projekt. Przedmiotem sprawy sa prawa do dystrybucji konsolwej wersji Wiedźmin 2, które mają należeć się japońskiemu wydawcy.

StarCraft II: Heart of the Swarm i Diablo III w grywalnej formie na targach gamescom

Sarge, 7 lipca 2011, 13:50

StarCraft II: Heart of the Swarm, Diablo III oraz World of Warcraft: Cataclysm to tytuły trzech gier, jakie firma Blizzard Entertainment zaprezentuje na sierpniowych targach gamescom w Kolonii.

Darmowa gra sieciowa Spiral Knights z milionem zarejestrowanych kont

Sarge, 7 lipca 2011, 13:10

Sieciowa gra akcji Spiral Knights to kolejna produkcja typu free-to-play, która osiągnęła sporą popularność. Firma SEGA ogłosiła, że do tej pory w ramach tytułu zarejestrowano milion kont.

Rosyjski mod do The Elder Scrolls IV: Oblivion zabierze nas w niezwykłą podróż

Hed, 7 lipca 2011, 12:48

Andoran Prologue to kolejna ciekawa modyfikacja gry The Elder Scrolls IV: Oblivion, która ma zostać wydana w drugiej połowie tego roku. Twórcy moda zapewniają, że wybierzemy się w niej do niezwykłego zakątka świata stworzonego przez studio Bethesda Softworks i weźmiemy udział w zupełnie nowej, nieliniowej przygodzie.

Square Enix pozywa ludzi odpowiedzialnych za wyciek gry Deus Ex: Bunt Ludzkości

Sarge, 7 lipca 2011, 12:25

Firma Square Enix wystosowała pozew sądowy przeciwko osobom odpowiedzialnym za wyciek nieukończonej wersji gry Deus Ex: Bunt Ludzkości.

Mass Effect 3 stawia na dynamiczną walkę i inteligentniejszych przeciwników

Hed, 7 lipca 2011, 11:33

BioWare twierdzi, że wraz z grą Mass Effect 3 skończą się czasy drętwych strzelanin i bezmyślnych przeciwników. W produkcji zobaczymy nowy system SI, który zdynamizuje walkę, o czym przekonywali Christina Norman oraz Corey Gaspur w rozmowie z serwisem CVG.

90 procent dochodów Paradox Interactive pochodzi z cyfrowej dystrybucji

Sarge, 7 lipca 2011, 11:25

Fredrik Wester z firmy Paradox Interactive zdradził, że wydawca czerpie obecnie 90 procent dochodów z samej cyfrowej dystrybucji. To kolejny dowód na to, że zdobywa sobie ona coraz większą popularność.

Pierwsze Final Fantasy na 3DS będzie grą muzyczną

Kono, 7 lipca 2011, 11:11

Japoński koncern Square-Enix w najnowszym numerze magazynu Jump ujawnił, że pierwsza gra z cyklu Final Fantasy, która pojawi się na konsoli 3DS będzie tytułem muzycznym.

Firma Ubisoft domaga się nowej generacji konsol

Sarge, 7 lipca 2011, 10:25

Jeden z przedstawicieli firmy Ubisoft krytycznie wypowiedział się w sprawie możliwości oferowanych przez PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Jego zdaniem, nastała najwyższa pora na nową generację konsol.

Take-Two rejestruje znak towarowy „Rockstar Films”

Kono, 7 lipca 2011, 10:01

Amerykański koncern Take-Two Interactive zarejestrował znak towarowy „Rockstar Films”. Wygląda na to, że wydawca zamierza wkroczyć na rynek filmowy.

Startuje otwarta beta Civilization World - nowej gry strategicznej na Facebooka

Sarge, 7 lipca 2011, 09:00

Gra Civilization World weszła w fazę otwartej bety. Jest to kolejna odsłona popularnej serii strategicznej Sida Meiera, która tym razem została przygotowana z myślą o serwisie społecznościowym Facebook.

Sony - Resistance 3 rozpocznie program przepustek online na PlayStation 3

Hed, 7 lipca 2011, 08:49

Resistance 3 będzie pierwszą grą objętą programem przepustek online na PlayStation 3, który szykuje firma Sony. W ten sposób wydawca chce podnieść jakość usług sieciowych w swoich topowych tytułach. Prawdziwym celem tej polityki wydaje się jednak walka z rynkiem gier używanych.

Torchlight na PC, Mac i Xboksa 360 sprzedał się w nakładzie ponad miliona egzemplarzy

Kono, 7 lipca 2011, 08:20

Gra Torchlight sprzedała się w nakładzie przekraczającym milion egzemplarzy. Na ten sukces złożyły się wszystkie dostępne wersje gry (PC, Mac oraz Xbox 360).