Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 lipca 2011

Wakacyjna promocja na Steam - dzień siódmy (Prototype, The Sims 3, Batman: Arkham Asylum)

Soviet, 6 lipca 2011, 20:30

Siódmy dzień wakacyjnej promocji na usłudze Steam. Dzisiejszy dzień zdominowały pakiety, składające się z kilku tytułów.

Electronic Arts pracuje nad projektem z cyklu Mirror's Edge

Hed, 6 lipca 2011, 18:38

Electronic Arts pracuje nad kolejnym projektem z serii Mirror's Edge. Takie zapewnienie padło z ust Patricka Soderlunda, szefa studia EA DICE, które obecnie zajmuje się także strzelanką Battlefield 3. Niestety, na razie producent nie może ujawniać żadnych informacji o ewentualnej grze.

Beta Might & Magic: Heroes VI, część II - o miastach i ekonomii
Beta Might & Magic: Heroes VI, część II - o miastach i ekonomii

Ender, 6 lipca 2011, 18:01

Zarządzanie zasobami i miastami, było od zawsze integralną częścią doświadczenia, którym są Herosi. Podobnie jak zasiedlające świat gry stwory wpływające na charakter kolejnych odsłon serii. Jakie nowości w tych ważnych elementach rozgrywki wprowadziła szóstka?

Analitycy o wynikach Duke Nukem Forever - prognozowana sprzedaż gorsza niż oczekiwano

sathorn, 6 lipca 2011, 17:33

Duke Nukem Forever, gra na którą czekano latami, nie sprzedała się tak dobrze jak się spodziewano. Produkt studia Gearbox nie wypracował przewidywanych 3 milionów sztuk, mało tego, do rąk konsumentów trafiło jedynie 1,5 miliona. W związku z tym Take-Two wypracuje w bieżącym kwartale mniejszy obrót niż pierwotnie zakładano.

Wieści ze świata (SSFIV Arcade Edition, Catherine, PSN) 6/07/11

Jiker, 6 lipca 2011, 15:00

W dzisiejszych "Wieściach ze świata" poświęcamy czas demonstracji Catherine, pecetowej wersji Super Street Fighter IV: Arcade Edition, grom niezależnym, a także pewnej japońskiej platformówce.

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów trafi także na PlayStation 3?

Hed, 6 lipca 2011, 12:56

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów ma szansę trafić na konsolę PlayStation 3. Puls Biznesu dowiedział się nieoficjalnie, że CD Projekt rozpoczął wstępne prace nad konwersją gry na tę platformę. Gra została wydana w maju tego roku na pecetach, a jesienią trafi na Xboksa 360.

Szósty dzień wakacyjnej promocji na Steam (Monkey Island, Deus Ex, S.T.A.L.K.E.R.)

Sarge, 6 lipca 2011, 12:35

Trwa szósty dzień wakacyjnej promocji na Steamie. W jej ramach codziennie otrzymujemy do ściągnięcia nowe gry po obniżonych cenach. W tym tygodniu w ofercie znalazły się m.in. serie Monkey Island, Deus Ex oraz S.T.A.L.K.E.R.

Cartoon Wars - odc. 33 - Prysznic
Cartoon Wars - odc. 33 - Prysznic

Otis, 6 lipca 2011, 12:20

Najlepsi europejscy gracze w StarCraft II i World of Warcraft na finałach European Battle.net Invitational w Warszawie

Sigmar, 6 lipca 2011, 12:09

European Battle.net Invitational czyli europejskie finały oficjalnego eSportowego turnieju w StarCraft II i World of Warcraft odbędą się w tym roku w Warszawie. Impreza będzie miała miejsce 6-7 sierpnia w Multikinie w centrum handlowym Złote Tarasy.

Zapisy w chmurze na Xboksie 360 stały się faktem?

Sarge, 6 lipca 2011, 12:05

Zagraniczne serwisy internetowe donoszą, że użytkownicy Xboksa 360 mogą już korzystać z usługi zapisywania danych w chmurze. Na razie całość nie działa jeszcze w pełni sprawnie.

Finalna wersja moda przenoszącego Call of Duty 4: Modern Warfare w realia Gwiezdnych Wojen

Adrian Werner, 6 lipca 2011, 11:29

Pora odkurzyć płytki z Call of Duty 4: Modern Warfare. Zespół Blackmonkeys opublikował bowiem ostateczną wersję bazującej na cyklu Gwiezdne Wojny, doskonałej modyfikacji Star Wars Mod: Galactic Warfare.

Władca Pierścieni: Wojna na Północy zadebiutuje jesienią

Sarge, 6 lipca 2011, 10:35

Poznaliśmy przybliżoną datę premiery gry Władca Pierścieni: Wojna na Północy. Przedstawiono także zawartość edycji kolekcjonerskiej zapowiedzianej na amerykański rynek.

Bethesda o The Elder Scrolls V: Skyrim – małżeństwa, bójki i wersja pecetowa

Hed, 6 lipca 2011, 10:20

Gra RPG The Elder Scrolls V: Skyrim tworzona przez firmę Bethesda Softworks będzie umożliwiała wzięcie udziału w bójce z bywalcami lokalnych tawern, zawarcia związku małżeńskiego i zmierzenie się ze smokami. Nowe informacje na temat oczekiwanej następczyni gier Morrowind i Oblivion zostały ujawnione przez producentów odpowiadających na pytania fanów serii.

Ruszyła otwarta beta Rise of Immortals, czyli klona DotA od Petroglyph

Adrian Werner, 6 lipca 2011, 09:53

Mamy dobre wieści dla miłośników gier wzorowanych na modzie DotA. Ruszyła bowiem otwarta beta Rise of Immortals, czyli najnowszego projektu znanego ze Star Wars: Empire at War studia Petroglyph.

Sony odświeża wygląd PlayStation Network?

Wiz, 6 lipca 2011, 09:35

W sieci pojawiły się nieoficjalne informacje sugerujące, że Sony pracuje nad nową wersją usługi PlayStation Network. Zmiany mają dotyczyć zarówno strony wizualnej serwisu, jak i jego funkcjonalności.

Battlefield 3 bez narzędzi moderskich

Sarge, 6 lipca 2011, 09:25

Battlefield 3 nie dostanie narzędzi moderskich - taką wiadomość przekazał Patrick Söderlund z firmy Electronic Arts w wywiadzie dla niemieckiego serwisu GameStar.