Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 lipca 2011

Minecraft ma już ponad 10 milionów zarejestrowanych użytkowników

Kono, 2 lipca 2011, 10:30

W ciągu kilku ostatnich miesięcy Minecraft stał się swego rodzaju fenomenem. Gra studia Mojang co chwilę bije kolejne rekordy i cieszy się niesłabnącą popularnością. Potwierdzeniem tej tezy może być fakt, że kilka godzin temu liczba zarejestrowanych kont na stronie Minecrafta przekroczyła próg 10 milionów.

Microsoft połączy usługę Games For Windows Marketplace z serwisem Xbox.com

Sarge, 2 lipca 2011, 10:15

Firma Microsoft ogłosiła, że planuje połączyć usługę Games For Windows Marketplace z serwisem Xbox.com. Zrzeszenie użytkowników Xboksa 360 i pecetów będzie miało miejsce w ciągu najbliższych kilku dni.

Twórcy serii LittleBigPlanet chcą zająć się czymś nowym

Sarge, 2 lipca 2011, 09:40

Studio Media Molecule nieodłącznie kojarzy nam się z opracowaniem trzech gier z serii LittleBigPlanet (wliczając w to edycję na PSP). W najbliższym czasie najprawdopodobniej nie doczekamy się kontynuacji tego cyklu, gdyż zespół zamierza zająć się czymś zupełnie nowym.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 2-3 lipca (Civilization V, Bad Company 2)

Hed, 2 lipca 2011, 09:39

Jak co weekend przygotowaliśmy dla Was zestawienie promocji, które pojawiły się w systemach cyfrowej dystrybucji - na platformie Steam oraz w serwisach Good Old Games, Impulse, Direct2Drive i GamersGate. To zdecydowanie dobry czas dla łowców okazji, bo Steam i kilka innych sklepów ruszyło z tak wyczekiwanymi przecenami wakacyjnymi.

Dzień 2 wakacyjnej promocji na Steamie

Kono, 2 lipca 2011, 09:35

W serwisie dystrybucji elektronicznej Steam trwa właśnie drugi dzień akcji promocyjnej zatytułowanej „Wyprzedaż Obozu Wakacyjnego Steam”. Zaproponowana dziś oferta jest bardzo różnorodna i każdy powinien znaleźć coś ciekawego dla siebie.

12 minut rozgrywki z Batman: Arkham City

Sarge, 2 lipca 2011, 09:10

Na targach E3 w Los Angeles zespół RockSteady Studios pierwszy raz zaprezentował szerszej publiczności Batman: Arkham City w akcji. Teraz nadarza się okazja, by obejrzeć jeszcze więcej materiału z tej bardzo dobrze zapowiadającej się pozycji.

Nowa gra wyścigowa od Codemasters

Kono, 2 lipca 2011, 08:11

Firma Codemasters – odpowiedzialna m.in. za takie tytuły jak Race Driver: GRID czy F1 2010 – za pośrednictwem swojego Facebookowego profilu ogłosiła, że poszukuje świeżej krwi do swojego studia w Birmingham. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że brytyjski deweloper pracuje nad nową grą wyścigową.