Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 23 lipca 2011

Star Wars: The Old Republic - wymagania sprzętowe i nowy zwiastun

Adrian Werner, 23 lipca 2011, 14:38

Na tegorocznym Comic-Conie BioWare ujawniło spory zestaw informacji na temat Star Wars: The Old Republic, w tym wymagania sprzętowe. Wypuszczono ponadto nowy zwiastun.

Bulletstorm nie zarobił pieniędzy dla firmy Epic Games

Hed, 23 lipca 2011, 14:13

Polska strzelanka Bulletstorm nie zarobiła pieniędzy dla firmy Epic Games, pod szyldem której powstała. Mimo tego, amerykański deweloper i twórca silnika Unreal jest zadowolony z deweloperów z Warszawy, bo stworzyli oni świetną grę.

Gra Elite IV jest nadal tworzona, ale prace postępują bardzo powoli

Hed, 23 lipca 2011, 12:40

Fani mogą nadal marzyć o Elite IV, rozbudowanym kosmicznym symulatorze, bo gra jest wciąż w produkcji, która jednak postępuje bardzo powoli. Tak przynajmniej twierdzi jej producent David Braben ze studia Frontier, który dodatkowo wypowiedział się o nieco zapomnianym The Outsider.

Kingdoms of Amalur: Reckoning może pojawić się w lutym 2012 roku

Hed, 23 lipca 2011, 11:41

Jeden z autorów Kingdoms of Amalur: Reckoning ujawnił możliwą datę premiery gry, która połączy akcję z elementami RPG. Produkcja tworzona przez 38 Studios i Big Huge Games powinna trafić do sklepów w lutym 2012 roku, chyba, że wydawca zdecyduje inaczej.

The Walking Dead – pierwsze konkrety o przygodówceTelltale Games

Adrian Werner, 23 lipca 2011, 10:36

W lutym tego roku specjalizujące się w epizodycznych przygodówkach studio Telltale Games ujawniło, że pracuje nad serią gier opartych na popularnym komiksie The Walking Dead. Do tej pory nie mieliśmy jednak zbyt wielu konkretnych informacji na temat tej adaptacji. Teraz uległo to zmianie.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 23-24 lipca (Batman: Arkham Asylum)

Hed, 23 lipca 2011, 09:59

Każdego tygodnia sklepy internetowe przeceniają dziesiątki tytułów sprzedawanych w dystrybucji cyfrowej. Tym razem promocją objęto takie tytuły jak: Batman: Arkham Asylum GotY, Gray Matter oraz Eufloria.

Batman: Arkham City - nowy zwiastun i informacje

Adrian Werner, 23 lipca 2011, 07:28

Na trwającym właśnie Comic-Conie nie mogło zabraknąć Batman: Arkham City. Twórcy gry zaprezentowali nowy zwiastun oraz ujawnili z Pingwinem oraz ujawnili, że w ich produkcji pojawi się również Talia al Ghul.