Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 lipca 2011

Film Uncharted zmienia reżysera – teraz zajmuje się nim autor Iluzjonity i Jestem Bogiem

Hed, 9 lipca 2011, 18:29

Adaptacja filmowa gry Uncharted, stworzonej przez studio Naughty Dog i wydanej na PlayStation 3, zmieniła reżysera. Obrazem zajmuje sie obecnie Neil Burger, znany z takich dzieł jak Iluzjonista, Szczęśliwy powrót, czy Jestem Bogiem. Filmowiec zastąpił Davida o Russella (The Fighter), który zrezygnował z udziału w projekcie w maju tego roku.

Far Cry 3 – nowy film z gry prezentuje alternatywną wersję wydarzeń

Hed, 9 lipca 2011, 16:14

Producent Far Cry 3 ze studia Ubisoft Montreal udowodnił, że gracze będą mogli przejść grę na wiele sposobów. W nowym filmie oglądamy misję znaną z E3, ale ukończoną w inny sposób.

F1 2011 - nowe zdjęcia i pierwszy gameplay

Wiz, 9 lipca 2011, 14:36

Codemasters opublikował pierwszy zwiastun prezentujący fragmenty rozgrywki nadchodzącego symulatora Formuły 1. Ponadto, udostępniono także kilka nowych zdjęć z gry.

Limbo ma datę premiery na PC i PlayStation 3

Hed, 9 lipca 2011, 13:31

Limbo zadebiutuje na pecetach i PlayStation 3 w najbliższych tygodniach. Data premiery gry na tych platformach została ujawniona przez studio Playdead, które dodatkowo szykuje ścieżkę dźwiękową na iTunes i wypuściło nowy zwiastun.

Visceral Games poszukuje pracowników do produkcji nowej gry z serii Dead Space

Wiz, 9 lipca 2011, 13:09

Studio Visceral Games - producent serii Dead Space - poszukuje osób do pracy przy nowej grze należącej do wspomnianej marki. Niewykluczone, że chodzi o trzecią część gry.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 9-10 lipca (Mafia II, Mass Effect 2 i inne)

Hed, 9 lipca 2011, 11:58

Mafia II, Splinter Cell, Amnesia: The Dark Descent, Fallout 3 oraz The Last Remnant – to tylko kilka gier, które w ten weekend są objęte przeceną. W przeglądzie najlepszych ofert sprawdzamy popularne sklepy i serwisy: Steam, Impulse, GamersGate, Direct2Drive i inne.

Elektroniczna edycja kolekcjonerska Mass Effect 3 dostępna jedynie w sklepie Origin

Wiz, 9 lipca 2011, 11:04

Elektroniczna edycja Mass Effect 3 dostępna będzie wyłącznie w cyfrowym sklepie Electronic Arts. Ekskluzywne wydanie zawierać będzie szereg unikatowych dodatków.