Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lipca 2011, 16:14

Far Cry 3 – nowy film z gry prezentuje alternatywną wersję wydarzeń

Producent Far Cry 3 ze studia Ubisoft Montreal udowodnił, że gracze będą mogli przejść grę na wiele sposobów. W nowym filmie oglądamy misję znaną z E3, ale ukończoną w inny sposób.

W grze Far Cry 3 studia Ubisoft Montreal będziemy mogli działać na wiele sposobów. Udowodnił to Andrea Zanini, który przeszedł fragment strzelanki zaprezentowany podczas targów E3 2011 na zupełnie inny sposób. Produkcja powinna spodobać się zarówno fanom strzelania, jak i skradania się, bo te dwa style rozgrywki będą jak najbardziej dostępne.

Pierwszy z poniższych filmów znamy z targów E3, ale warto przypomnieć go sobie przed obejrzeniem nowego materiału. Dzięki temu będziemy mogli przekonać się, że w Far Cry 3 te same misje ukończymy na różne sposoby. Sama gra nadal robi spore wrażenie i wydaje się bardzo klimatyczna.

Stara prezentacja

Nowa prezentacja

Far Cry 3 zostanie wydany w przyszłym roku na w wersji na komputery osobiste, PlayStation 3 i Xboksa 360. W grze wcielimy się w fotografa, który ląduje na tropikalnej wyspie i musi zmierzyć się z piratami. Poprzednia odsłona serii wyszła w 2008 roku i rozgrywała się w Afryce.

  1. Zapowiedź
  2. Zwiastun
  3. Galeria