Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 lipca 2011

L.A. Noire w dół. Zumba Fitness wciąż niepokonana. Top 10 UK (26 czerwca - 2 lipca)

Przemysław Zamęcki, 4 lipca 2011, 18:54

Lista przebojów gier w Wielkiej Brytanii przygotowywana przez organizację Charttrack.

Beta Might & Magic: Heroes VI, część I - Czy to nadal Herosi? Słowo wstępu oraz co nieco o fabule i grafice
Beta Might & Magic: Heroes VI, część I - Czy to nadal Herosi? Słowo wstępu oraz co nieco o fabule i grafice

Ender, 4 lipca 2011, 16:54

Czy nadchodząca wielkimi krokami szósta część serii Heroes of Might & Magic jest w stanie sprostać i dorównać dziedzictwu pozostawionemu przez poprzedników? Postaram się odpowiedzieć na to pytanie, opisując swoje wrażenia z wersji beta tego tytułu.

Wieści ze świata (Portal 2, Worms Reloaded, Total War) 4/07/11

Jiker, 4 lipca 2011, 14:47

W dzisiejszych "Wieściach ze świata" skupiamy się na kwestii DLC do Worms Reloaded, współpracy twórców serii Total War z modderami, a także muzyce z Portal 2.

Premiery gier w Polsce (4 – 8 lipca)

Hed, 4 lipca 2011, 14:30

Premiery gier w Polsce to przegląd produkcji wychodzących w danym tygodniu. W tym odcinku sprawdzamy, na co mogą liczyć gracze w dniach od 4 do 8 lipca. W planie wydawniczym znajduje się tylko jedna premiera: Shadow Harvest: Phantom Ops.

Stronghold 3 – walki nocą, nowy rodzaj poddanych i trailer

sathorn, 4 lipca 2011, 13:40

Jeden z deweloperów gry Stronghold 3, Simon Bradbury podzielił się kilkoma świeżymi informacjami, na temat najnowszej produkcji studia FireFly Studios. Kolejna gra w serii skupi się nieco bardziej na walce, ale nie zaniedba też aspektu ekonomicznego.

Edycja kolekcjonerska gry Call of Juarez: The Cartel dla użytkowników PC

Soviet, 4 lipca 2011, 13:40

Techland wyda bogatą edycję kolekcjonerską Call of Juarez: The Cartel. Ilość zestawów została ograniczona do 1000 sztuk i pojawi się 26 sierpnia, wyłącznie w wersji na PC.

Gears of War 3 – trwa śledztwo w sprawie wycieku niepełnej wersji gry

Hed, 4 lipca 2011, 13:13

Najbardziej oczekiwana gra akcji tego roku, czyli Gears of War 3, pojawiła się na torrentach na trzy miesiące przed premierą, która odbędzie się we wrześniu tego roku. Firmy Microsoft i Epic Games zapewniają, że wyciekła niepełna wersja tytułu. Sprawcy całego zajścia są poszukiwani w śledztwie prowadzonym we współpracy z organami ścigania.

Czy BioWare ujawni twarz Tali w grze Mass Effect 3?

Sarge, 4 lipca 2011, 12:50

Pracownicy studia BioWare być może zdecydują się na ujawnienie twarzy Tali w Mass Effect 3 - taki wniosek można wysunąć po lekturze nowego wywiadu z twórcami.

Najlepiej sprzedające się gry w krajach nordyckich - koniec czerwca

Przemysław Zamęcki, 4 lipca 2011, 11:50

Po raz pierwszy zapraszamy do zapoznania się z listą najlepiej sprzedających się gier w krajach nordyckich przygotowywanej przez organizację Media Control GfK.

ESRB klasyfikuje pierwszą część Crysis na Xboksa 360 i PlayStation 3

Sarge, 4 lipca 2011, 11:50

Coraz więcej wskazuje na to, że pierwsza część strzelaniny Crysis w końcu zadebiutuje na PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Informację zdaje się potwierdzać amerykańska organizacja ratingowa ESRB.

Co w Blizzardzie piszczy? - kompani w Diablo III, kampania w Heart of the Swarm, nowości w World of Warcraft i inne

Sigmar, 4 lipca 2011, 11:08

W kolejnej odsłonie cyklu Co w Blizzardzie piszczy? przygotowaliśmy dla Was najciekawsze wieści z ostatnich tygodni związane kluczowymi grami Blizzarda: Diablo III, StarCraft II i World of Warcraft. Dowiecie się co nieco o beta testach Diablo III, kilku szczegółów o dodatku Heart of the Swarm, a także poznacie konkrety na temat Rage of Firelands, czyli ostatniej aktualizacji do WoW-a.

FarmVille, CityVille i inne gry Zyngi mają 148 milionów graczy na Facebooku

Hed, 4 lipca 2011, 10:59

FarmVille, CityVille, Empires & Allies i inne gry społecznościowe firmy Zynga z Facebooka mają 148 milionów unikalnych graczy. Producent pochwalił się tymi wynikami, żeby zachęcić inwestorów do kupna udziałów, które wkrótce pojawią się w sprzedaży.

BioWare prezentuje rozwój klasy Łowca Nagród w Star Wars: The Old Republic

Sarge, 4 lipca 2011, 10:50

Łowca Nagród (ang. Bounty Hunter) to kolejna klasa postaci w Star Wars: The Old Republic, której rozwój przedstawiła firma BioWare. Zmieniające się umiejętności tego bohatera możemy zaobserwować na udostępnionym materiale filmowym.

Czwarty dzień wakacyjnej promocji na Steam (Torchlight, seria Kane & Lynch i inne)

Sarge, 4 lipca 2011, 09:40

Trwa czwarty dzień wakacyjnej promocji na Steamie. W jej ramach codziennie otrzymujemy do ściągnięcia nowe gry po obniżonych cenach. W tym tygodniu w ofercie znalazła się m.in. seria Kane & Lynch oraz gra Torchlight.

Świetna passa Wiedźmina 2. Top 10 cyfrowej dystrybucji (26 czerwca - 2 lipca)

Przemysław Zamęcki, 4 lipca 2011, 07:07

Zapraszamy do zapoznania się z listą najlepiej sprzedających się gier w dystrybucji elektronicznej w systemach Direct2Drive.eu i Steam. Wyniki obejmują okres od 26 czerwca do 2 lipca.