Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 lipca 2011

Mirror's Edge 2 na silniku graficznym Battlefielda 3?

Sarge, 30 lipca 2011, 12:20

Jak donoszą redaktorzy Official PlayStation Magazine, niezapowiedziana jeszcze kontynuacja Mirror's Edge działać będzie na silniku Frostbite 2, z którego korzysta m.in. Battlefield 3. To nie pierwsze tego typu doniesienia w sieci.

Firma Ubisoft broni zabezpieczeń DRM w swoich grach

Sarge, 30 lipca 2011, 11:35

Firma Ubisoft broni kontrowersyjnych zabezpieczeń DRM w swoich grach, których powrót niedawno zapowiedziano. Najbliższym tytułem korzystającym z tego rozwiązania będzie Driver: San Francisco.

Klon „doty” Heroes of Newerth dostępny za darmo

Hed, 30 lipca 2011, 11:13

Twórcy gry wieloosobowej Heroes of Newerth postanowili zmienić model finansowy gry na free-to-play. To oznacza, że fani popularnej „doty” otrzymali właśnie kolejną tego typu produkcję (po świetnym League of Legends), w którą można pograć za darmo.

The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D w rękach miliona graczy

Sarge, 30 lipca 2011, 11:00

The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D w dwa tygodnie od swojej premiery sprzedała się w liczbie ponad miliona egzemplarzy. Jest to trzecia gra na 3DS-a, która zdołała osiągnąć ten wynik.

Kup Humble Indie Bundle #3, zagraj w Minecrafta za darmo

Hed, 30 lipca 2011, 08:47

Minecraft dołączył do akcji Humble Indie Bundle #3, dzięki której możemy kupić pakiet świetnych gier niezależnych za dowolną cenę i przeznaczyć pieniądze na cele charytatywne. Kupując zestaw z takimi tytułami jak Crayon Physics Deluxe czy Cogs otrzymamy za darmo dwutygodniowy dostęp do Minecrafta.

Tropico 4 – data premiery i wymagania sprzętowe kolejnej gry o dyktatorach

Hed, 30 lipca 2011, 08:16

Tropico 4 trafi do sklepów pod koniec sierpnia tego roku. Producent gry, czyli Haemimont Games, ujawnił jej wymagania sprzętowe. W kolejnej odsłonie serii jeszcze raz wcielimy się w dyktatora, aby nękać mieszkańców małej tropikalnej wysepki.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 30-31 lipca (Sid Meier's Civilization V)

Hed, 30 lipca 2011, 07:33

Alpha Protocol, Assassin's Creed II, Sid Meier's Civilization V i Shift 2: Unleashed to tylko kilka z przecenionych gier w ten weekend. W rozwinięciu wiadomości znajdziecie zestawienie najciekawszych ofert sklepów i serwisów internetowych.