Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 lipca 2011, 08:16

autor: Hed

Tropico 4 – data premiery i wymagania sprzętowe kolejnej gry o dyktatorach

Tropico 4 trafi do sklepów pod koniec sierpnia tego roku. Producent gry, czyli Haemimont Games, ujawnił jej wymagania sprzętowe. W kolejnej odsłonie serii jeszcze raz wcielimy się w dyktatora, aby nękać mieszkańców małej tropikalnej wysepki.

Potwierdzono dokładną datę premiery gry Tropico 4, która ponownie zabierze graczy na tropikalną wyspę i pozwoli wcielić się w siejącego postrach dyktatora. Wirtualny świat zapełni się nowymi El Presidente pod koniec przyszłego miesiąca. Twórcy ze studia Haemimont Games ujawnili wymagania sprzętowe produkcji i podsumowali jej najważniejsze atrakcje.

Premierę Tropico 4 wyznaczono na 26 sierpnia tego roku. Niestety, nie wiemy czy zainteresował się nią któryś z rodzimych dystrybutorów. Poprzednią odsłonę serii wydał u nas CD Projekt, ale „czwórka” na razie nie widnieje w planie wydawniczym dostępnym na stronie firmy.

Producent Haemimont Games przygotował nową kampanię oraz 20 niedostępnych wcześniej budynków. Państewkiem gracza będą mogły wstrząsnąć nowe kataklizmy naturalne (susze, tornada, wulkany), o czym poinformujemy znajomych na różnych serwisach społecznościowych (Facebook, Twitter). Wszystko to zostanie podane w jeszcze ładniejszej oprawie graficznej.

Tropico 4 – data premiery i wymagania sprzętowe kolejnej gry o dyktatorach - ilustracja #1

Tropico 4 trafi zarówno na komputery osobiste i Xboksa 360. Poniżej możecie sprawdzić oficjalne wymagania sprzętowe edycji pecetowej.

Recenzję trzeciej odsłony serii znajdziecie w tym miejscu. Warto przypomnieć, że Tropico 3 doczekało się dodatku o wyjątkowo sugestywnej nazwie - Władza Absolutna.

Minimalne wymagania sprzętowe

  1. Procesor: 2 GHz Dual Core
  2. Pamięć operacyjna: 1 GB
  3. Karta grafiki: GeForce 6600 / ATI X1600 lub lepsze
  4. Dysk twardy: 5 GB
  5. System operacyjny: Windows XP / Vista / 7

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

  1. Procesor: 2 GHz Quad Core
  2. Pamięć operacyjna: 2 GB
  3. Karta grafiki: GeForce 8800 / Radeon HD 4000 lub lepsze
  4. Dysk twardy: 5 GB
  5. System operacyjny: Windows Vista / 7