Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 lipca 2011, 08:47

autor: Hed

Kup Humble Indie Bundle #3, zagraj w Minecrafta za darmo

Minecraft dołączył do akcji Humble Indie Bundle #3, dzięki której możemy kupić pakiet świetnych gier niezależnych za dowolną cenę i przeznaczyć pieniądze na cele charytatywne. Kupując zestaw z takimi tytułami jak Crayon Physics Deluxe czy Cogs otrzymamy za darmo dwutygodniowy dostęp do Minecrafta.

Humble Indie Bundle #3, czyli paczka 5 gier niezależnych, z których dochód można przeznaczyć na cele charytatywne, doczekała się nowej promocji. Kupując za dowolną kwotę zestaw zawierający takie tytuły jak Crayon Physics Deluxe czy VVVVVV, otrzymamy dwutygodniowy dostęp do jednego z największych hitów ostatnich miesięcy – Minecraft.

Promocja przygotowana przez Wolfire (organizatorzy Humble Indie Bundle) oraz Mojang (twórcy Minecrafta) została przedstawiona na oficjalnej stronie przedsięwzięcia. Wszystkie osoby, które kupią pakiet będą mogły bezpłatnie zgłębiać fenomen Minecrafta do 14 sierpnia tego roku. Pełna wersja gry kosztuje aktualnie 14.95 euro (ok. 60 zł).

Kup Humble Indie Bundle #3, zagraj w Minecrafta za darmo - ilustracja #1

Kupując Humble Indie Bundle wchodzimy w posiadanie 5 udanych tytułów, za które można zapłacić dowolną kwotę, a nawet samemu wybrać do kogo trafią nasze pieniądze. Minecraft jest tylko kolejnym atutem tej świetnie pomyślanej akcji. Do tej pory sprzedano ponad 160 tysięcy pakietów i zarobiono niecałe 800 tysięcy dolarów.

  1. Oficjalna strona Humble Indie Bundle #3
  2. Gramy – materiał na temat gier dostępnych w pakiecie