Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 17 lipca 2011

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (11 - 17 lipca 2011)

Adrian Werner, 17 lipca 2011, 19:50

Nasz poświecony graniu na notebookach serwis GRAMY NA WYNOS działa już ponad miesiąc. Przygotowaliśmy dla was kolejnego newsa podsumowującego najnowsze ciekawe materiały opublikowane ostatnio na tej stronie.

Protesty fanów Star Wars Galaxies nieskuteczne

Michał Kułakowski, 17 lipca 2011, 14:28

Zdesperowani fani Star Wars Galaxies domagający się zmiany modelu finansowania i pozostawienia przy życiu gry, której serwery zostaną wyłączone pod koniec tego roku, mogą już ostatecznie porzucić nadzieje na to, że uda im się uratować swój ukochany tytuł.

Steam doczekał się aktualizacji, która przyspiesza ściąganie gier

Szymon Liebert, 17 lipca 2011, 11:44

Platforma dystrybucji gier Steam otrzymała większą aktualizację, która przyspiesza ściąganie plików. Firma Valve opracowała też nowy system poprawek, dzięki czemu oficjalne łatki od producentów będą zajmowały mniej miejsca. Nowe rozwiązania zostaną wykorzystane w nadchodzącej grze dewelopera (Dota 2) i pozwolą wprowadzić dalsze funkcje.

Tribes: Ascend tylko na PC

Michał Kułakowski, 17 lipca 2011, 11:30

Studio Hi-Rez Studios odpowiadające za produkcje sieciowego FPSa Tribes: Ascend zrezygnowało z planowanej wersji gry na konsole Xbox 360.

The Binding Of Isaac - nowa gra twórcy Super Meat Boy zadebiutuje w sierpniu

Szymon Liebert, 17 lipca 2011, 10:35

Nowa gra twórcy świetnego Super Meat Boy zostanie wydana w sierpniu na Steamie. The Binding Of Isaac będzie strzelanką roguelike, w której odwiedzimy podziemia i zmierzymy się z wrogami. Producent przekonuje, że cena tytułu nie odstraszy graczy, a w grze zobaczymy kilka ciekawych pomysłów.

AMD: Nowy Xbox wygeneruje grafikę jak z Avatara

Michał Kułakowski, 17 lipca 2011, 10:20

Przedstawiciel AMD stwierdził, że nowa konsola Microsoftu będzie w stanie w czasie rzeczywistym generować grafikę zbliżoną do tej jaką możemy zobaczyć w filmie Avatar Jamesa Camerona.

Uncharted 3: Oszustwo Drake’a - największe beta-testy w historii PlayStation 3

Szymon Liebert, 17 lipca 2011, 08:59

Twórcy gry Uncharted 3: Oszustwo Drake’a ze studia Naughty Dog mają powody do dumy. Beta-testy ich najnowszej produkcji przyciągnęły aż 1.53 miliona graczy i były największym tego typu wydarzeniem na PlayStation 3. Producent wypuścił zabawne statystyki z testów i podziękował swoim fanom.