Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 lipca 2011, 08:59

Uncharted 3: Oszustwo Drake’a - największe beta-testy w historii PlayStation 3

Twórcy gry Uncharted 3: Oszustwo Drake’a ze studia Naughty Dog mają powody do dumy. Beta-testy ich najnowszej produkcji przyciągnęły aż 1.53 miliona graczy i były największym tego typu wydarzeniem na PlayStation 3. Producent wypuścił zabawne statystyki z testów i podziękował swoim fanom.

Beta-testy gry Uncharted 3: Oszustwo Drake’a były największym tego typu wydarzeniem w historii konsoli PlayStation 3. W produkcję studia Naughty Dog zagrało przeszło 1.53 miliona graczy. Producent opublikował podsumowanie bety z ciekawymi statystykami: uczestnicy zabawy nabili wspólnie około 1.9 miliarda zabójstw i wystrzelili 48 miliardów pocisków.

Przedstawiciele Naughty Dog podziękowali graczom, którzy przyczynili się do osiągnięcia imponujących rezultatów. Deweloper zebrał poniższe statystyki z bety, chociaż z liczbami i wynikami było różnie. Pewna grupa użytkowników utraciła informacje o swoich dokonaniach pod koniec testów, ale mamy nadzieję, że tego typu historie należą do przeszłości.

Uncharted 3: Oszustwo Drake’a - największe beta-testy w historii PlayStation 3 - ilustracja #1

Podczas 22 milionów walk, które odbyły się w trakcie trwania bety, gracze mieli okazję przetestować niemal każdy aspekt rozgrywki. Twórcy liczą na odzew w tej sprawie na oficjalnym forum. W poniedziałek dział poświęcony testom zostanie zastąpiony standardowym wątkiem na temat trybu multiplayer, w którym będzie można kontynuować dyskusję.

Producent podał też dość istotną informację dla osób, które chcą odebrać nagrody za udział w becie (przyznawane po zaliczeniu konkretnych wyzwań). Żeby upominki nie uciekły nam sprzed nosa, trzeba upewnić się, że w ustawieniach konta PlayStation Network mamy zaznaczoną opcję zezwalającą na „komunikację z PlayStation”.

Statystyki bety:

  1. Liczba uczestników – 1.53 miliona osób
  2. Zabójstwa – 1.9 miliarda
  3. Zebrane pieniądze – 1.4 tryliona dolarów
  4. Wystrzelone pociski – 48 miliardów
  5. Ukończone mecze – 22 miliony
  6. Czas spędzony przy grze – w sumie ponad 362 lata
Uncharted 3: Oszustwo Drake’a - największe beta-testy w historii PlayStation 3 - ilustracja #2

Kolejnych wieści na temat Uncharted 3 można spodziewać się w przyszłym tygodniu, bo studio Naughty Dog pokaże grę na imprezie Comic-Con w San Diego. Pełna wersja produkcji trafi do sklepów w listopadzie tego roku. O naszych wrażeniach z bety możecie poczytać w tym tekście. Polecamy także materiał przygotowany przez tvgry.pl.

  1. Beta Test
  2. Gramy!