Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 lipca 2011

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (27 czerwca - 3 lipca 2011)

Adrian Werner, 3 lipca 2011, 23:47

Ponad miesiąc temu uruchomiliśmy GRAMY NA WYNOS, czyli poświęconą graniu na laptopach nową stronę wchodzącą w skład rodziny GRY-OnLine S.A. Przygotowaliśmy dla was kolejnego newsa podsumowującego najnowsze ciekawe materiały publikowane na tym serwisie.

Na targach Tokyo Game Show 2011 pojawi się 146 firm

Marcin Skierski, 3 lipca 2011, 11:55

Czerwcowe targi E3 nie były ostatnią, ważną dla graczy imprezą w tym roku. W sierpniu startuje niemieckie Gamescom, a w dniach 15-18 września odbędzie się kolejna edycja Tokyo Game Show. W Japonii dojdzie zapewne do kilku ciekawych zapowiedzi, warto zatem się przyjrzeć ujawnionej liście wystawców, jacy mają znaleźć się na miejscu.

Sony wprowadza mikropłatności w DC Universe Online

Mateusz Kądziołka, 3 lipca 2011, 11:20

DC Universe Online – osadzona w świecie komiksów firmy DC Comics gra MMO – doczekała się Targowiska (Marketplace), na którym możemy kupić wirtualne przedmioty za prawdziwą gotówkę. Tym samym, jest to najprawdopodobniej pierwszy krok do zmiany systemu finansowania gry z tradycyjnego abonamentu, na utrzymywanie się z mikropłatności.

O autorze scenariusza dla Firefall i problemach z wydawcą

Marcin Skierski, 3 lipca 2011, 10:50

Studio Red 5 ogłosiło nazwisko scenarzysty Firefall – nadchodzącej wieloosobowej strzelaniny osadzonej w futurystycznych klimatach. Deweloper boryka się również z pewnymi problemami związanymi z wydawcą gry w Azji.

Drugie urodziny Battlefield Heroes - nowa mapa oraz polska wersja językowa

Mateusz Kądziołka, 3 lipca 2011, 10:02

Na początku tygodnia minęły dwa lata od czasu wydania Battlefield Heroes – darmowej sieciowej strzelanki w konwencji kreskówki. Dodatkowo, gra autorstwa studia DICE osiągnęła pułap 8 milionów zarejestrowanych użytkowników. W związku z tymi dwoma wydarzeniami, twórcy postanowili zaoferować graczom kilka prezentów, a sama produkcja doczekała się polskiej wersji językowej.

Dzień 3 wakacyjnej promocji na Steamie (Super Meat Boy, Half-Life, Bioshock)

Mateusz Kądziołka, 3 lipca 2011, 09:08

Trwa właśnie trzeci dzień akcji promocyjnej w serwisie dystrybucji elektronicznej Steam. Dzisiejsza oferta, podobnie jak poprzednie, powinna zadowolić najwybredniejsze gusta fanów elektronicznej rozrywki.