Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 lipca 2011

Castle Empire - nowa przeglądarkowa gra strategiczna od Blue Byte i Ubisoft

Wiz, 10 lipca 2011, 15:43

Ubisoft oraz studio Blue Byte przygotowują nową strategiczną grę przeglądarkową. Na razie trwają zapisy do zamkniętych testów wersji beta.

Amerykańscy dostawcy Internetu będą podglądać swoich klientów i karać piratów

Hed, 10 lipca 2011, 15:27

Czołowi dostawcy Internetu z USA będą karać swoich klientów za piractwo. Firmy podjęły współpracę ze stowarzyszeniami zajmującymi się rozrywką i wspólnie zamierzają wysyłać ostrzeżenia do osób, które ściągają lub publikują nielegalne treści. Karą za tego typu przewinienia może być między innymi odcięcie dostępu do sieci.

Beta-testy Uncharted 3: Oszustwo Drake’a przyciągnęły ponad milion graczy

Hed, 10 lipca 2011, 13:12

Uncharted 3: Oszustwo Drake’a został przetestowany przez ponad milion graczy. Beta trybu multiplayer z gry studia Naughty Dog trwa od kilkunastu dni i cieszy się ogromną popularnością. W najbliższych godzinach producent wprowadzi ostatnią dużą aktualizację, która przyniesie nową mapę i misję kooperatywną.

RA.One - Sony tworzy grę na podstawie bollywoodzkiej megaprodukcji

Wiz, 10 lipca 2011, 13:07

Sony Computer Entertainment Europe zapowiedziało plany wydania gry opartej na indyjskim filmie sci-fi - RA.One. Produkcja dostępna będzie wyłącznie na konsolach PS2 oraz PS3.

Section 8: Prejudice otrzyma kolejne dodatki z nowymi mapami i trybem rozgrywki

Hed, 10 lipca 2011, 12:12

Section 8: Prejudice dostanie kolejne dodatki, które wprowadzą nowe mapy i tryby rozgrywki. Pierwszy pakiet z dwoma arenami do tej strzelanki multiplayer zostanie wydany w przyszłym tygodniu i będzie płatny. Deweloper z TimeGate Studios szykuje jednak także darmowe rozszerzenie z bitwami typu Skirmish.

Wakacyjna promocja Steam (Prince of Persia, Hitman, Duke Nukem Forever, Portal 2) - dzień dziesiąty

Wiz, 10 lipca 2011, 10:50

Kolejny dzień promocji w serwisie Steam. Dziś obniżono ceny m.in. takich hitów jak seria Prince of Persia, Hitman, Neverwinter Nights 2 czy Portal 2.