Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lipca 2011, 12:12

autor: Hed

Section 8: Prejudice otrzyma kolejne dodatki z nowymi mapami i trybem rozgrywki

Section 8: Prejudice dostanie kolejne dodatki, które wprowadzą nowe mapy i tryby rozgrywki. Pierwszy pakiet z dwoma arenami do tej strzelanki multiplayer zostanie wydany w przyszłym tygodniu i będzie płatny. Deweloper z TimeGate Studios szykuje jednak także darmowe rozszerzenie z bitwami typu Skirmish.

Strzelanka multiplayer Section 8: Prejudice, dostępna na pecetach i konsolach, otrzyma kolejny płatny dodatek w przyszłym tygodniu i nowy darmowy tryb rozgrywki jeszcze tego lata. W ten sposób TimeGate Studios chce zadbać o rozwój całkiem udanej gry, która skupia się głównie na zabawie w sieci.

Pakiet map Frontier Colonies zostanie wydany w przyszłym tygodniu na komputerach osobistych i konsoli Xbox 360, a będzie kosztował 320 punktów Microsoftu lub 3.99 dolarów (ok. 12 zł). Dodatek przyniesie dwie nowe mapy – Desolation i Overseer. Pierwsza z nich ma rozgrywać się na pustyni, a druga w zalesionej dolinie.

Section 8: Prejudice otrzyma kolejne dodatki z nowymi mapami i trybem rozgrywki - ilustracja #1

Deweloper pracuje także nad nowym trybem rozgrywki. Skirmish to drużynowe potyczki, w których gracze muszą zaliczać dodatkowe, losowe cele. Dokładna data premiery tego rozszerzenia jest jeszcze nieznana, ale wiemy, że należy oczekiwać go w najbliższych tygodniach. Skirmish zostanie udostępniony za darmo.

Section 8: Prejudice wystartował w kwietniu tego roku na Xbox LIVE i był reklamowany w dość ciekawy sposób. Studio TimeGate zachwalało obszerność gry pod kątem niskiej ceny – dostajemy w niej kilkugodzinną kampanię solową i rozbudowany multiplayer. Jak widać, producent nie zamierza na tym poprzestawać.