Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 29 lipca 2011

Norweska sieć handlowa ściąga z półek Call of Duty 4: Modern Warfare i World of Warcraft

Olek, 29 lipca 2011, 20:11

Coop Norway, największa norweska sieć handlowa, zdecydowała o wycofaniu ze sprzedaży 51 kontrowersyjnych produktów, w tym brutalnych gier wideo. To pierwsza tego typu reakcja po zamachu, jakiego dokonał Anders Behring Breivik. Mężczyzna nigdy nie krył swojego upodobania do takich gier jak World of Warcraft i Call of Duty 4: Modern Warfare.

Oczekując na Deus Ex: Human Revolution - Część 1
Oczekując na Deus Ex: Human Revolution - Część 1

Antares, 29 lipca 2011, 18:00

Zapraszam Was w fascynującą podróż w realia dystopijnej przyszłości, podczas której będziecie mogli poznać historię nurtu wraz ze wszystkimi jego składowymi, z oczywistym wyróżnieniem tego co nas wszystkich najbardziej interesuje, czyli gier.

Plany wydawnicze Nintendo w Europie

Ender, 29 lipca 2011, 17:00

Nintendo opublikowało właśnie listę gier na konsole 3DS, Wii i DS, które ma zamiar wydać w przeciągu najbliższych kilkunastu miesięcy w Europie.

Wieści ze świata (Resistance 3, LulzSec, Total War: Shogun 2) 29/07/11

Hed, 29 lipca 2011, 16:38

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o becie strzelanki Resistance 3, aresztowaniu hakerów z grupy LulzSec, nowych projektach twórców God of War III i dodatkach do gier Homefront oraz Total War: Shogun 2. Zapraszamy do lektury.

Duży patch dla Duke Nukem Forever w drodze

Ender, 29 lipca 2011, 15:22

Gearbox Software planuje w najbliższym czasie opublikować duży patch dla Duke Nukem Forever, który wprowadzi między innymi możliwość noszenia na raz czterech rodzajów broni.

NCSoft ujawni nową „dużą grę MMO” na targach gamescom 2011

Hed, 29 lipca 2011, 14:39

Firma NCSoft i studio Carbine ujawnią swoją nową dużą grę MMO w połowie sierpnia na targach gamescom 2011. Producent przekonuje, że projekt będzie kolejnym krokiem naprzód dla gatunku MMO. Szczegóły gry są nieznane, ale warto się nią interesować, gdyż pracują nad nią autorzy takich hitów jak World of Warcraft i City of Heroes.

Runes of Magic – konkurs z nagrodami o wartości 40,000 złotych

Hed, 29 lipca 2011, 13:45

Firma Frogster wystartowała z konkursem skierowanym do wszystkich graczy darmowego MMORPG Runes of Magic, w którym można wygrać sztabkę złota o wartości 36 tysięcy złotych i wiele innych nagród. Zabawa rozpoczęła się wczoraj i potrwa przez najbliższe dwa tygodnie. Dalsze informacje na temat konkursu znajdziecie w rozwinięciu.

Najciekawsze oferty na weekend 30-31 lipca

fsm, 29 lipca 2011, 12:55

Jak co tydzien - najciekawsze oferty dla graczy znajdziecie wlasnie u nas. Dobry weekend z dobrą promocją to dobra rzecz.

Mniejsza ilość pamięci RAM w PS Vita potwierdzona przez jednego z deweloperów [news uaktualniony]

Ender, 29 lipca 2011, 12:30

Szef blisko współpracującego z Sony studia Novarama stwierdził, że zmniejszenie ilości pamięci RAM z 512 do 256 MB w konsoli PlayStation Vita nie wpłynie na deweloperów i produkowane przez nich gry na tę platformę. Potwierdził on tym samym nieoficjalnie krążące na ten temat plotki.

Tak wygląda okładka FIFA 12 w Wielkiej Brytanii. Kogo zobaczymy w polskiej wersji?

sathorn, 29 lipca 2011, 12:20

Pojawiła się okładka angielskiej wersji FIFA 12. Podobnie jak w zeszłym roku uświetnia ją Rooney, do którego dołączył jeszcze jeden zawodnik. Jednak polskich graczy bardziej nurtuje pytanie: "Kogo zobaczymy w polskiej wersji gry?."

CCP o mikrotransakcjach: zmiany w grze EVE Online są potrzebne

Hed, 29 lipca 2011, 12:18

Firma CCP twierdzi, że mikrotransakcje są potrzebne grze MMO EVE Online. Tylko w ten sposób może ona pozostać „świeża i atrakcyjna” dla graczy. Przedstawiciel producenta skomentował wprowadzenie sklepu z wirtualnymi produktami, które wzbudziły burzliwe reakcje wielu miłośników tytułu.

Patrician IV debiutuje w Polsce

Sarge, 29 lipca 2011, 12:05

Na polskim rynku debiutuje dzisiaj Patrician IV - kolejna odsłona znanej serii strategii ekonomicznych. Gra ukazała się w naszym kraju z niemal rocznym opóźnieniem w stosunku do światowej premiery. W zamian otrzymujemy w prezencie dodatek, który na Zachodzie rozprowadzany jest drogą cyfrowej dystrybucji.

Twórcy Battlefield 3 i Call of Duty: Modern Warfare 3 w ogniu pytań

Sarge, 29 lipca 2011, 11:20

Kevin O'Leary z EA DICE i Robert Bowling z Infinity Ward wypowiedzieli się na temat konkurujących ze sobą gier. W czwartym kwartale na rynku zadebiutują bowiem Battlefield 3 i Call of Duty: Modern Warfare 3, które stoczą zażarty bój o portfele graczy.

From Dust na PC jednak bez kontrowersyjnego zabezpieczenia DRM firmy Ubisoft

Adrian Werner, 29 lipca 2011, 11:14

Kilka dni temu firma Ubisoft ogłosiła, że pecetowa wersja Driver: San Francisco wymagać będzie stałego połączenia z serwerami wydawcy. Szybko zaczęto spekulować, że z podobnego zabezpieczenia anty-pirackiego korzystać też będzie komputerowa edycja From Dust. Na szczęście te plotki zostały właśnie zdementowane.

El Shaddai: Ascension of the Metatron zostanie wydany z pomocą Konami

Hed, 29 lipca 2011, 10:57

Konami pomoże wydać imponującą wizualnie grę akcji El Shaddai: Ascension of the Metatron w Europie. Firma podpisała umowę z producentem tytułu, czyli Ignition Entertainment. Niestety, twórcy produkcji mają spore problemy finansowe i niedługo mogą stać się częścią koncernu Disney, który po kilku nieudanych inwestycjach skupia się na projektach casualowych.

Twórcy serii Crysis pracują nad nową strzelaniną?

Sarge, 29 lipca 2011, 10:00

Z udostępnionych w sieci życiorysów pracowników studia Crytek wynika, że twórcy serii Crysis pracują nad zupełnie nową, jeszcze niezapowiedzianą strzelaniną. Niemiecki deweloper prawdopodobnie przygotowywał również drugi projekt, który został jednak anulowany.

Dodatek Annihilation do Call of Duty: Black Ops dostępny na PC i PS3

Sarge, 29 lipca 2011, 08:55

Po miesięcznym opóźnieniu w stosunku do użytkowników Xboksa 360, posiadacze PlayStation 3 i pecetów doczekali się premiery dodatku DLC o nazwie Annihilation do Call of Duty: Black Ops.