Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 29 lipca 2011, 13:45

Runes of Magic – konkurs z nagrodami o wartości 40,000 złotych

Firma Frogster wystartowała z konkursem skierowanym do wszystkich graczy darmowego MMORPG Runes of Magic, w którym można wygrać sztabkę złota o wartości 36 tysięcy złotych i wiele innych nagród. Zabawa rozpoczęła się wczoraj i potrwa przez najbliższe dwa tygodnie. Dalsze informacje na temat konkursu znajdziecie w rozwinięciu.

Gracze Runes of Magic mają okazję wziąć udział w konkursie zorganizowanym przez firmę Frogster, w którym do wygrania czekają nagrody o wartości 40 tysięcy złotych. Testując tego popularnego darmowego MMORPG możemy wejść w posiadanie prawdziwej sztabki złota. Wystarczy ściągnąć produkcję z oficjalnej strony i zastosować się do poniższych wskazówek.

Do 11 sierpnia tego roku na europejskich serwerach gry będzie trwało wydarzenie o nazwie „Poszukiwacze złota”, podczas którego z przeciwników będą wypadały wirtualne „sztabki złota”. Wszystkie osoby, które zachowają przedmiot w plecaku wezmą udział w losowaniu nagród.

Potwory zostawią po sobie także „czarne sztabki”, które wymienimy na specjalne przedmioty u odpowiedniego bohatera niezależnego. Oprócz tego, gracze otrzymają możliwość zaopatrzenia się w dodatki pomagające w rozbudowie zamku gildii (runy, pakiety kontrybucyjne).

Runes of Magic – konkurs z nagrodami o wartości 40,000 złotych - ilustracja #1

Główną nagrodą w zabawie będzie wspomniana sztabka złota o wartości 36 tysięcy złotych. Ponadto, producent szykuje kilka gratyfikacji: srebrną sztabkę (wartą 2,4 tysiąca złotych) oraz sprzęt do grania firmy Rocca (składające się z myszki, klawiatury i słuchawek).

Zainteresowanych konkursem odsyłamy do oficjalnej strony gry.

  1. Runes of Magic – oficjalna strona