Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 lipca 2011, 08:55

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Dodatek Annihilation do Call of Duty: Black Ops dostępny na PC i PS3

Po miesięcznym opóźnieniu w stosunku do użytkowników Xboksa 360, posiadacze PlayStation 3 i pecetów doczekali się premiery dodatku DLC o nazwie Annihilation do Call of Duty: Black Ops.

Wczoraj na Steamie i PlayStation Network zadebiutował trzeci dodatek DLC do Call of Duty: Black Ops o nazwie Annihilation. Od 28 czerwca rozszerzenie jest dostępne na Xbox Live.

Pecetowcy za nowy pakiet zapłacą równowartość 13,99 euro (ok. 56 złotych), podczas gdy posiadacze PlayStation 3 muszą się liczyć z wydatkiem rzędu 53 złotych. Annihilation cały czas mogą ściągać użytkownicy Xboksa 360, którzy powinni przygotować na ten zakup 1200 punktów Microsoftu.

Dodatek Annihilation do Call of Duty: Black Ops dostępny na PC i PS3 - ilustracja #1

Dodatek zapewnia dostęp do pięciu nowych map multiplayer. Drive-In, Hangar 18, Hazard oraz Silo to nazwy aren przeznaczonych do tradycyjnych zmagań, podczas gdy Shangri-La przygotowano specjalnie z myślą o trybie Zombie.

Z okazji premiery dodatku, studio Treyarch zorganizowało weekendową promocję, w ramach której w potyczkach sieciowych do końca bieżącego tygodnia zdobędziecie dwa razy więcej punktów doświadczenia niż zwykle. Akcja rozpoczyna się dzisiaj i zostanie zakończona w niedzielę, obejmując wersje na cztery platformy – PlayStation 3, Xboksa 360, PC oraz Wii.

Dla posiadaczy pecetowej edycji udostępniono także łatkę 1.12 poprawiającą kilka pomniejszych błędów. Usprawniono m.in. proces łapania zrzutów ekranowych, oglądania nagranych filmów i wprowadzono pewne ułatwienia dla modderów. Pełną listę zmian znajdziecie pod tym adresem.