Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lipca 2011, 17:09

autor: Aleksander "Olek" Kaczmarek

Październikowy termin premiery Pro Evolution Soccer 2012

Najnowsza odsłona serii Pro Evolution Soccer zadebiutuje 14 października w wersjach na komputery PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Nieco dłużej na PES 2012 poczekają użytkownicy Nintendo Wii, PlayStation 2 i PlayStation Portable. Czy deweloperom z Konami uda się tym razem zagrozić konkurencji spod szyldu FIFA?

Firma Konami ujawniła termin premiery najnowszej odsłony piłkarskiej serii Pro Evolution Soccer. PES 2012 zadebiutuje 14 października na komputerach PC oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. W późniejszym terminie gra wydana zostanie także w wersjach na platformy Nintendo Wii oraz PlayStation 2 i PlayStation Portable.

Szykuje się naprawdę widowiskowy pojedynek pomiędzy kandydatami do miana najlepszej piłkarskiej gry roku. Niespełna trzy tygodnie po zapowiadanej na koniec września premierze FIFA 12, do sklepów trafi produkt konkurencji. Twórcy Pro Evoultion Soccer 2012 systematycznie podsycają zainteresowanie swoim dziełem, informując o tym, co nowego znajdzie się w grze.

Z udostępnionych do tej pory materiałów wideo, które dla Was przetłumaczyliśmy, sporo dowiedzieliśmy się już m.in. o możliwościach udoskonalonej sztucznej inteligencji, kontrolowaniu poczynań dwóch zawodników jednocześnie i sposobach operowania piłką na boisku. W najnowszym klipie Jon Murphy, szef europejskiej ekipy zajmującej się marką PES, przedstawił, jak wyglądać będzie gra „jeden na jednego”.

Zainteresowanych bardziej szczegółowymi informacjami na temat Pro Evolution Soccer 2012 zachęcamy do obejrzenia najciekawszych materiałów wideo związanych z tą produkcją.

  1. Video E3 2011 (PL)
  2. Video ręczne kontrolowanie (PL)
  3. Video wspomagane kontrolowanie (PL)
  4. Video kontrola bez piłki (PL)
  5. Video indywidualne decyzje (PL)
  6. Video obrona i formacje (PL)
  7. Video markowane biegi (PL)
  8. Video biegi po skosie (PL)
  9. Video obieganie (PL)
  10. Video kulisy produkcji - główny koncept (PL)