Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 20 lipca 2011, 11:55

autor: Sarge

Osiem filmów z Pro Evolution Soccer 2012 z polskimi napisami

W naszym serwisie zadebiutowało sześć filmów z gry Pro Evolution Soccer 2012 w wersji z polskimi napisami. Dzięki temu możecie przyjrzeć się usprawnieniom, jakich doczeka się sztuczna inteligencja zawodników.

Przetłumaczyliśmy dla Was sześć filmów z gry Pro Evolution Soccer 2012, wydanych niedawno w angielskiej wersji językowej. Od teraz materiały możecie oglądać z polskimi napisami.

Nikt z Was nie powinien mieć już problemów ze zrozumieniem wszystkich aspektów rozgrywki, o jakich opowiada Jon Murphy (szef europejskiego oddziału Konami odpowiedzialnego za kolejne części serii). Producent mówi o nowych funkcjach, jakich doczekała się sztuczna inteligencja kolegów z zespołu. Możecie zatem zobaczyć jak działa wysuwanie się na pozycję, obrona strefowa czy ruch bez piłki.

Pro Evolution Soccer 2012 zadebiutuje jesienią na PC, PlayStation 3, Xboksie 360, Wii, PSP oraz PlayStation 2. Firma Konami nadal nie sprecyzowała daty premiery, choć zapewne nastąpi ona w okolicach października. Kolejna odsłona znanej piłkarskiej serii tradycyjnie zmierzy się z nowym wydaniem cyklu FIFA o tytuł najlepszej gry w gatunku.

UAKTUALNIENIE: Zaktualizowaliśmy zasoby naszego serwisu o kolejne dwa filmy przedstawiające ręczne i wspomagane kontrolowanie zawodników w grze.