Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lipca 2011, 11:56

autor: Hed

Nowe filmy z PES 2012 – rewolucja czy wszystko po staremu?

Konami zaprezentowało grę Pro Evolution Soccer 2012 w sześciu nowych filmach z komentarzem jednego z producentów. Dzięki temu fani serii mogą sprawdzić czy szykuje się prawdziwa rewolucja. Deweloper zapewnia, że otrzymamy wiele ciekawych rozwiązań, które odmienią rozgrywkę.

Firma Konami opublikowała sześć filmów z gry piłkarskiej Pro Evolution Soccer 2012, która pojawi się jesienią tego roku na PC, PlayStation 3, Xbox 360, PSP, Wii oraz PlayStation 2 (dokładna data premiery wymaga doprecyzowania). Producent pokazuje w materiałach takie aspekty jak kontrolowanie piłki, obrona, inteligencja zawodników czy specjalne ruchy.

Sześć filmów z rozgrywką pojawiło się na łamach profilu społecznościowego serii i szybko zostało połączone przez fanów w jeden dłuższy materiał. Przez kolejne punkty programu przeprowadza nas Jon Murphy, szef europejskiej ekipy zajmującej się marką PES. Producent omawia zaawansowane zachowanie zawodników, sterowanie i inne elementy.

Pierwsze informacje o PES 2012 zostały ujawnione w maju tego roku. Kolejna odsłona serii tworzonej przez Konami zmierzy się jak zwykle z konkurencją grą FIFA 12, której autorzy odwołują się do mocnych marketingowych patentów i mówią nawet o rewolucyjnych zmianach.

Do starcia gigantów dojdzie po wakacjach – o tym, kto wyjdzie z niego zwycięsko, zadecydują gracze.

  1. Filmy na kanale YouTube
  2. Wcześniejsze zwiastuny
  3. Pierwsze informacje o grze