Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lipca 2011, 12:30

autor: Sarge

Ponad półtora miliona testerów bety Uncharted 3: Oszustwo Drake'a

Beta gry Uncharted 3: Oszustwo Drake'a przyciągnęła do tej pory ponad 1,5 miliona użytkowników. Macie ostatnią szansę na dołączenie do tego grona, gdyż studio Naughty Dog nieznacznie przedłużyło czas trwania testów.

Studio Naughty Dog ogłosiło, że do tej pory w beta testach multiplayera w grze Uncharted 3: Oszustwo Drake’a wzięło udział ponad 1,5 miliona graczy. Przy okazji nieco wydłużono czas trwania przedsięwzięcia, a także uruchomiono specjalny dział ze statystykami na dedykowanej stronie internetowej.

W ciągu tygodnia liczba uczestników bety wzrosła o pół miliona. Zapotrzebowanie na potyczki sieciowe w nadchodzącym dziele Naughty Dog jest zatem spore, co dobrze rokuje przed premierą pełnej wersji.

Ponad półtora miliona testerów bety Uncharted 3: Oszustwo Drake'a - ilustracja #1

Testy miały zostać zakończone wczoraj, ale ostatecznie zdecydowano się je przedłużyć o jeden dzień. Z informacji podanej na oficjalnej stronie internetowej Naughty Dog wynika, że beta zakończy się dzisiaj o godzinie 18:00 polskiego czasu. Możecie zatem rozgrywać mecze jeszcze przez nieco ponad 5 godzin.

Dłuższy okres trwania bety został zapewne spowodowany otwarciem specjalnej podstrony ze statystykami. Zalogujcie się na swoje konto PSN, a otrzymacie wgląd w liczbę zabójstw, strzałów w głowę, wygrane i przegrane mecze, aktualny poziom doświadczenia i wiele innych.

Uncharted 3: Oszustwo Drake’a ukaże się na europejskim rynku 1 listopada tylko na PlayStation 3. Grę w pełnej polskiej wersji językowej wyda w naszym kraju firma Sony Computer Entertainment Polska.