Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lipca 2011, 11:47

autor: Hed

Dodatek Old World Blues do Fallout: New Vegas trafi dzisiaj na wszystkie platformy

Kolejny dodatek do Fallout: New Vegas został opublikowany wczoraj na Xboksie 360, a dzisiaj trafi na pecety i PlayStation 3. W Old World Blues wybierzemy się do kompleksu badawczego, aby rozwikłać problemy lokalnych naukowców.

Fallout: New Vegas doczekał się kolejnego dodatku, stworzonego przez studio Obsidian Entertainment. Rozszerzenie Old World Blues zostało wydane na konsolach i pecetach, co potwierdziła firma Bethesda Softworks na swojej oficjalnej stronie. Ponadto, jeden z producentów gry twierdzi, że tym razem posiadacze komputerów z Europy nie będą musieli czekać dłużej na DLC.

Old World Blues kosztuje 800 punktów Microsoftu na Xbox LIVE i jest dostępny w usłudze od wczoraj. Wersja dodatku na PlayStation 3 powinna pojawić się na łamach PlayStation Network w dzisiejszej aktualizacji (przy cenie wynoszącej 36 złotych).

Dodatek Old World Blues do Fallout: New Vegas trafi dzisiaj na wszystkie platformy - ilustracja #1

Jason Bergman, producent New Vegas, zapewnił na Twitterze, że dodatek zostanie wydany dzisiaj także na Steamie w krajach obsługiwanych przez firmę Cenega. Poprzednie DLC do gry w wersji pecetowej pojawiały się u nas z pewnym opóźnieniem.

W Old World Blues zwiedzimy krater badawczy i podziemne laboratoria, w których urzędują naukowcy przyszłości – mózgi zamknięte w szklanych akwariach. Dodatek będzie oferował nowy teren do zwiedzenia i pięć poziomów doświadczenia do nabicia. Po drodze spotkamy nieznanych wcześniej przeciwników i znajdziemy potężne typy broni oraz zbroi, a także implanty i inne zabawki.

Na blogu Bethesdy znajduje się krótki wpis od producenta gry, w którym przybliża on kulisy powstania dodatku (tekst jest dostępny tylko po angielsku).

  1. Fallout: New Vegas - Old World Blues - zwiastun
  2. Fallout: New Vegas – recenzja gry
  3. Poprzednie dodatki: Dead Money i Honest Hearts