Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPCX360PS3
Okładka Fallout: New Vegas - Honest Hearts (PC)

Fallout: New Vegas - Szczere Serca

Fallout: New Vegas - Honest Hearts

Drugie rozszerzenie do słynnej gry o tematyce postapokaliptycznej – Fallout: New Vegas, wyprodukowane przez Obsidian Entertainment przy współpracy z Bethesda Softworks.

To jest dodatek do gry Fallout: New Vegas.

RPG | FPP | TPP | science fiction | postapokalipsa | FPS | TPS | Role-playing shooter

Okładka Fallout: New Vegas - Honest Hearts (PC)

data premiery gry:

17maj2011

X360 PC

1cze2011

PS3

Fallout: New Vegas - Honest Hearts to drugi dodatek DLC do gry studia Obsidian Entertainment. Bierzemy tu udział w ekspedycji na dzikie i nieodkryte tereny parku narodowego Zion w Utah. Niestety karawana bohatera zostaje zaatakowana i zdziesiątkowana przez lokalny gang. Szukając drogi powrotnej na pustynię Mojave angażujemy się w konflikt pomiędzy zwaśnionymi frakcjami tubylców oraz dwoma postaciami: misjonarzem Nowego Kanaanu i tajemniczym „oparzonym mężczyzną” (Burned Man).

Na potrzeby drugiego dodatku do Fallout: New Vegas autorzy stworzyli zupełnie nowy, malowniczy obszar kanionu Zion, składający się z wysokich gór skalistych i głębokich dolin, jaskiń oraz wodospadów. Podczas trudnej przeprawy trafiamy na groźnych przeciwników – zabójcze Yao Guai, egzotyczne greckie Geckosy i wojowników różnych plemion. Nie zabrakło także kilku nowych perków, broni oraz przedmiotów.

Pełna wersja Fallout: New Vegas jest wymagana do uruchomienia rozszerzenia.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 7,8 / 10 na podstawie 283 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Gry podobne do Fallout: New Vegas - Szczere Serca

Klasyfikacja PEGI Fallout: New Vegas - Szczere Serca

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która zachęca do uprawiania hazardu lub go uczy.

Wymagania sprzętowe Fallout: New Vegas - Honest Hearts

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce GF 6600 lub lepsza)
  • 10 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7
Fallout: New Vegas z wszystkimi dodatkami w edycji Ultimate
Fallout: New Vegas z wszystkimi dodatkami w edycji Ultimate

wiadomość3 listopada 2011

Firma Bethesda poinformowała, że gra Fallout: New Vegas doczeka się edycji Ultimate, w której znajdą się wszystkie opublikowane dotąd dodatki typu DLC. Rozszerzona wersja dzieła studia Obsidian Entertainment trafi do sprzedaży w lutym i oferowana będzie w wersjach na komputery PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Lonesome Road - czwarte DLC do Fallout: New Vegas zaliczy opóźnienie

wiadomość11 sierpnia 2011

Firma Bethesda poinformowała w odpowiedzi na pytania fanów, że najnowsze rozszerzenie do gry Fallout: New Vegas, zatytułowane Lonesome Road, nie ukaże się w tym miesiącu.

Wieści ze świata (BioWare, Sony, Fallout: New Vegas) 23/05/11

wiadomość23 maja 2011

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o rzeczywistości rozszerzonej w wydaniu Sony, sprzedaży Direct2Drive, tajemniczych grach BioWare, a także premierze polskiego Honest Hearts do Fallout: New Vegas. Zapraszamy do lektury.

Drugi dodatek do Fallout: New Vegas już dostępny

wiadomość17 maja 2011

Firma Bethesda i studio Obsidian Entertainment wypuściły drugi dodatek do gry Fallout: New Vegas. Rozszerzenie zatytułowane Honest Hearts trafiło na Xboksa 360 i dzisiaj powinno zostać opublikowane także na komputerach osobistych. Posiadacze PlayStation 3 będą musieli uzbroić się w cierpliwość i poczekać na restart sklepu PlayStation Store. Co ciekawego oferuje kolejne DLC?

Trzy dodatki do Fallout: New Vegas oficjalnie zapowiedziane

wiadomość4 maja 2011

Firma Bethesda potwierdziła doniesienia o trzech dodatkach do gry Fallout: New Vegas i ujawniła ich datę premiery. W najbliższych miesiącach gracze będą mieli okazje, żeby wrócić do postapokaliptycznego świata i przeżyć nowe przygody. Pierwsze rozszerzenie zostanie wydane na pecetach i konsolach już za niecałe dwa tygodnie.

X360
PC
PS3