Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 listopada 2011, 18:20

autor: Olek

Fallout: New Vegas z wszystkimi dodatkami w edycji Ultimate

Firma Bethesda poinformowała, że gra Fallout: New Vegas doczeka się edycji Ultimate, w której znajdą się wszystkie opublikowane dotąd dodatki typu DLC. Rozszerzona wersja dzieła studia Obsidian Entertainment trafi do sprzedaży w lutym i oferowana będzie w wersjach na komputery PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Gracze, którzy do tej pory zwlekali z zakupem gry Fallout: New Vegas licząc po cichu na jej rozszerzone wydanie, nie zawiedli się. Firma Bethesda zapowiedziała, że w lutym przyszłego roku do sklepów w Ameryce Północnej i Europie trafi Fallout: New Vegas Ultimate Edition. W pakiecie z grą studia Obsidian Entertainment znajdą się wszystkie opublikowane dotąd materiały typu DLC.

Bethesda przyzwyczaiła fanów, że co jakiś czas wypuszcza specjalne edycje swoich gier wzbogacone o różnego rodzaju mikrododatki i bonusy. Tak było chociażby w przypadku Fallout 3 Game of the Year Edition czy The Elder Scrolls IV: Oblivion – 5th Anniversary Edition. Rozszerzone wydanie Fallout: New Vegas było więc tylko kwestią czasu.

Fallout: New Vegas z wszystkimi dodatkami w edycji Ultimate - ilustracja #1

W edycji Ultimate do gry dołączone zostaną dodatki: Dead Money, Honest Hearts, Old World Blues, Lonesome Road, Courier’s Stash oraz Gun Runners’ Arsenal, dzięki którym gracze odwiedzą takie miejsca jak chociażby kasyno Sierra Madre, Narodowy Park Zion i krater badawczy Big MT, a także poznają zalety broni i pancerzy dostępnych dotąd jedynie dla nabywców tytułu w przedsprzedaży. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że rozszerzenia pozwolą podnieść maksymalny poziom postaci do 50.

Fallout: New Vegas Ultimate Edition ukaże się 7 lutego w Stanach Zjednoczonych, a trzy dni później zawita do sklepów w Europie. Do sprzedaży trafią wersje na komputery PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Cena pakietu nie została jeszcze ujawniona. Nie wiemy też, czy edycja Ultimate oferowana będzie w Polsce.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.