Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 listopada 2011, 15:45

autor: Soviet

Burt Reynolds w Saints Row: The Third

Najnowszy trailer Saints Row: The Third ujawnia, że w pełnej wersji gry zobaczymy i usłyszymy Burta Reynoldsa, popularnego amerykańskiego aktora.

Ciąg dalszy szaleństw związanych z Saints Row: The Third. Opublikowany wczoraj zwiastun gry daje nam nieco lepszy pogląd na niektóre narzędzia zniszczenia, które będziemy mogli wykorzystać w najnowszej produkcji studia Volition. Poznajemy także burmistrza miasta Steelport, którym jest Burt Reynolds we własnej osobie.

Poza tym w zwiastunie naszą uwagę mogą przyciągnąć dmuchane lalki, japońskie katany, różowi astronauci, alfonsi dbający o sen swoich podopiecznych, niezniszczalne quady, problemy z nietrzymaniem gazów, sztuczne penisy do walki wręcz, szturmowce A-10 Thunderbolt oraz inne, bezzałogowe, statki latające, zombie, wyrzutnie rakiet, tampony i słaby ragdoll. Ach, no i jest jeszcze Burt Reynolds.

Te i inne, nie mające ze sobą żadnego związku elementy, zadebiutują już 15 listopada, zgrabnie opakowane w pudełko z napisem Saints Row: The Third. Trzy dni później, za sprawą CD Projekt, gra trafi także do naszego kraju, w wersji z polskimi napisami. Dostępne będą trzy wersji sprzętowe: Xbox 360, PlayStation 3 oraz PC.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Saints Row: The Third

Saints Row: The Third