Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 listopada 2011, 14:27

autor: Hed

Rockstar ujawnia pierwsze informacje o Grand Theft Auto V

Rockstar zapowiedział oficjalnie Grand Theft Auto V i ujawnił pierwsze szczegóły gry. Fani mogą spodziewać się tego, co zawsze, czyli otwartego świata, ciekawej fabuły, misji i trybu multiplayer. Studio zapewnia jednak, że mamy do czynienia z najambitniejszą produkcją w jego historii.

Firma Rockstar zapowiedziała oficjalnie Grand Theft Auto V i potwierdziła, że gra znajduje się w produkcji. Piątą odsłonę serii tworzy studio Rockstar North, odpowiedzialne za opracowanie marki. Producent potwierdził przypuszczenia dotyczące miejsca akcji oraz ujawnił ogólne informacje o tytule, który wczoraj został pokazany w pierwszym zwiastunie.

Na stronie dewelopera czytamy, że prace nad Grand Theft Auto V idą pełną parą. W grze wybierzemy się do Los Santos oraz okolic: nie zabraknie krajobrazów górzystych, wiejskich i plażowych. Rockstar tworzy największą i najambitniejszą produkcję w swojej historii. Sam Houser, założyciel firmy, stwierdził nawet, że GTA V będzie radykalnie nowym spojrzeniem na serię.

Obietnica Housera jest odważna, chociaż tematyka i zawartość gry, nakreślona na stronie producenta, wydaje się typowa. Siłą nowego GTA będą: otwarty świat, ciekawa narracja, rozgrywka oparta na misjach oraz tryb multiplayer online. Produkcja ma opowiadać historię o pogoni za banknotem, umiejscowioną we współczesnej Kalifornii Południowej.

Jest na co czekać, bo Rockstar zawsze serwuje gry najwyższej jakości. Niestety, firma na razie nie ujawnia wielu ważnych szczegółów. Nie wiemy więc, kiedy produkcja się pojawi, ani na jakich platformach zostanie wydana. W ramach rekompensaty można sprawdzić kilka tapet i innych grafik z Grand Theft Auto V, które udostępniono na stronie producenta.

  1. Oficjalna strona firmy Rockstar
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V