Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 listopada 2011, 17:43

Grand Theft Auto V – zobacz oficjalny trailer gry studia Rockstar!

Pojawił się pierwszy zwiastun oczekiwanej gry Grand Theft Auto V, która została zapowiedziana parę dni temu. Firma Rockstar rozwiała tym samym wątpliwości co do miejsca akcji gry - jest nim miasto Los Santos.

Aktualizacja: Trailer już jest! Możecie zobaczyć go poniżej.

Firma Rockstar wypuści dzisiaj pierwszy trailer Grand Theft Auto V, o którym plotki krążą w sieci od wielu miesięcy. Oficjalny zwiastun produkcji zapowiedzianej parę dni temu zostanie opublikowany na stronie producenta o godzinie 17:00 polskiego czasu. Do premiery materiału pozostało więc niespełna 6 długich godzin. Najprawdopodobniej jeszcze dziś poznamy bohatera i miejsce akcji gry.

W ubiegłym tygodniu poznaliśmy kilka niepotwierdzonych informacji o nowym Grand Theft Auto. Informator Kotaku ujawnił, że w grze przeniesiemy się do alternatywnej wersji Los Angeles i pokierujemy losami kilku bohaterów. Miasto Aniołów było miejscem akcji San Andreas, więc ta lokalizacja nie byłaby zaskoczeniem. Do tej pory jednak każda z głównych odsłon serii skupiała się na jednej postaci.

Grand Theft Auto V jest bez wątpienia jednym z najważniejszych tytułów na horyzoncie. To oznacza, że dzisiejszy trailer może stać się wydarzeniem listopada – o ile tylko Rockstar stanie na wysokości zadania. Producent znany z podejmowania kontrowersyjnych tematów chyba nigdy nie zawiódł i nadal jest w formie: potwierdzają to zarówno Red Dead Redemption, jak i L.A. Noire.

W ostatnią podróż z Grand Theft Auto wybraliśmy się w 2009 roku wraz z dodatkiem The Ballad of Gay Tony do czwartej części sagi. Marka doczekała się czterech głównych odsłon oraz kilku pobocznych, ale równie rozbudowanych i cenionych produkcji (Vice City, San Andreas, gry na urządzenia przenośne). Cała seria sprzedała się w nakładzie ponad 114 milionów egzemplarzy.

  1. Oficjalna strona firmy Rockstar