Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 października 2011, 13:55

autor: Kono

Grand Theft Auto V oficjalnie zapowiedziane!

Firma Rockstar Games zapowiedziała piątą część cyklu Grand Theft Auto. W przyszłym tygodniu pojawi się zwiastun najnowszej odsłony gangsterskiej serii.

Na oficjalnej stronie internetowej firmy Rockstar Games pojawiło się logo gry Grand Theft Auto V. 2 listopada możemy spodziewać się publikacji pierwszego oficjalnego zwiastuna produkcji. I… to wszystkie informacje, którymi aktualnie dysponujemy.

Grand Theft Auto V oficjalnie zapowiedziane! - ilustracja #1

Pomimo tego, że logo i zapowiedź trailera to w teorii niewiele, nareszcie możemy oficjalnie powiedzieć, że Grand Theft Auto V powstaje. Co prawda, nie sprawdziły się plotki mówiące o tym, że najnowsza część gangsterskiej serii zostanie ujawniona w lecie, ale lepiej późno, niż wcale.

Według plotek piąta odsłona cyklu GTA zabierze nas do miasta Los Santos, czyli wirtualnego odpowiednika Los Angeles. Oznacza to, że GTA V zaoferuje bardziej słoneczny i „wakacyjny” klimat niż poprzedniczka. Warto zaznaczyć, że plotki dotyczące następczyni Grand Theft Auto IV pojawiały się w sieci od jakiegoś czasu. Wśród ciekawszych znalazły się m.in. te mówiące o debiucie „piątki” pod koniec 2012 roku. Być może już w przyszłą środę uda nam się zweryfikować niektóre z nich.

Fani najsłynniejszego cyklu autorstwa Rockstar Games muszą teraz uzbroić się w cierpliwość. Jeśli nie zdarzy się nic niespodziewanego (np. niekontrolowany wyciek), to najbliższy tydzień upłynie im w oczekiwaniu na zaanonsowany zwiastun.

TWOIM ZDANIEM

Gdzie będzie się toczyć akcja GTA V?

Los Santos.
33,5%
W całym stanie San Andreas.
30,5%
Vice City.
22,1%
Las Venturas.
6,3%
Liberty City.
5,2%
San Fierro.
2,5%
Zobacz inne ankiety