Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lipca 2011, 13:58

autor: Szymon "Hed" Liebert

Grand Theft Auto V zostanie ujawnione jeszcze tego lata?

Amerykański Official Xbox Magazine twierdzi, że Grand Theft Auto V zostanie ujawnione jeszcze tego lata. Produkcja studia Rockstar nie została do tej pory zapowiedziana przez firmę Take-Two, więc te doniesienia trzeba traktować jako plotki.

Grand Theft Auto V może zostać ujawnione przez firmę Rockstar jeszcze tego lata. Taką plotkę podał amerykański Official Xbox Magazine. Niepotwierdzona informacja budzi nadzieje na to, że wkrótce poznamy nową grę z serii, którą wydaje Take-Two. Według innych plotek, GTA V zabierze nas do Los Angeles i jeszcze raz sparodiuje rzeczywistość.

Official Xbox Magazine ograniczył się tylko do krótkiego wpisu w swoim dziale plotkarskim, z którego wynika, że zapowiedź GTA V nastąpi w najbliższych tygodniach. O grze pisaliśmy niejednokrotnie, bo przecieki w jej sprawie płynęły z kilku źródeł. Dzieło Rockstara zostało przypadkowo ujawnione między innymi przez komika Gilberta Gottfrieda.

Grand Theft Auto V zostanie ujawnione jeszcze tego lata? - ilustracja #1

Plotki nasiliły się w ostatnich tygodniach. Na początku czerwca zastanawialiśmy się czy Grand Theft Auto V zostanie wydane pod koniec 2012 roku. Kilkanaście dni później serwis GameSpot opublikował ciekawe rewelacje na temat gry – podobno prace nad nią są na ukończeniu. CVG utrzymuje, że kolejna odsłona serii będzie rozgrywała się w prawdziwym mieście: Los Angeles.

Zapowiedź nowego Grand Theft Auto byłaby zdecydowanie jednym z najważniejszych wydarzeń tego roku w branży. Każda odsłona serii wzbudza ogromne zainteresowanie graczy i mediów, które często krytykują ją za mocne sceny. Rockstar udowodnił grami Red Dead Redemption i L.A. Noire, że nie traci formy i nadal jest doskonałym deweloperem.

  1. Więcej plotek o GTA V