Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 marca 2011, 10:40

autor: Sarge

Kontrowersyjny komik w obsadzie GTA V?

Mimo ciągłego braku zapowiedzi piątej części Grand Theft Auto, chyba mało kto nie wierzy w powstawanie tego tytułu. W Sieci pojawiły się kolejne doniesienia wskazujące na to, że prace nad nim trwają w najlepsze.

Mimo ciągłego braku zapowiedzi piątej części Grand Theft Auto, chyba mało kto nie wierzy w powstawanie tego tytułu. W Sieci pojawiły się kolejne doniesienia wskazujące na to, że prace nad nim trwają w najlepsze.

Tym razem spore zamieszanie wywołał jeden z twitterowych wpisów Gilberta Gottfrieda, amerykańskiego aktora komediowego i komika. Zdradził on, że niedługo zajmie się podkładaniem swojego głosu pod jedną z czołowych postaci występujących w Grand Theft Auto V. Wpis został szybko usunięty, ale nie umknął uwadze redaktorów serwisu The Noble Eskimo.

Kontrowersyjny komik w obsadzie GTA V? - ilustracja #1

Tak szybkie skasowanie wiadomości z Twittera może oznaczać naciski ze strony studia Rockstar North, któremu z pewnością nie zależało na ujawnieniu tego typu informacji. Jego przedstawiciele zapytani o komentarz odpowiedzieli jedynie obrazkiem przedstawiającym... plakat filmu Kochany urwis, w którym Gottfried wystąpił w 1990 roku. Zwykły żart, czy może twórcy chcą nam przez to coś powiedzieć?

Aktor w ostatnim czasie „zasłynął” z kontrowersyjnych wypowiedzi na temat aktualnej sytuacji w Japonii, za które wprawdzie później przeprosił, ale sytuacja pozostawiła niesmak wśród wielu ludzi. Pozostaje nam zatem zadać pytanie, czy bohater naszej wiadomości nie chce po prostu zwrócić na siebie uwagi mediów, a jego wypowiedzi możemy traktować poważnie?

Jakby na to nie patrzeć, powstawanie Grand Theft Auto V jest więcej niż pewne i kwestią czasu wydaje się oficjalna zapowiedź kolejnej części jednej z najbardziej popularnych serii w historii. Ostatnio zarejestrowano nawet szereg domen internetowych, które mogą być powiązane z tym tytułem. Wcześniej tajemnicza gra wydawana przez Take Two Interactive otrzymała swoją klasyfikację wiekową na łamach Australian Classification Database, a jej opis mógł wskazywać właśnie na nową odsłonę gangsterskiego cyklu. Być może więcej dowiemy się podczas czerwcowych targów E3, które wydają się idealnym momentem na ogłoszenie produkcji tego kalibru.

Ostatnia aktualizacja: 2011-03-22

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.