Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 marca 2011

7 milionów użytkowników Battlefield Heroes

Kono, 8 marca 2011, 18:23

Zgodnie z informacjami udostępnionymi przez Electronic Arts, liczba zarejestrowanych użytkowników gry Battlefield Heroes przekroczyła 7 milionów. W związku z tym sukcesem, wydawca przygotował specjalną promocję, z której mogą skorzystać wszyscy chętni.

Wieści ze świata (L.A. Noire, SOCOM 4, Red Faction) 8/03/11

Jiker, 8 marca 2011, 14:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nowym zwiastunie L.A. Noire, popularności Infinity Blade, sukcesie GDC 2011, dacie premiery Red Faction: Battlegrounds, a także Trofeach w SOCOM 4. Zapraszamy do lektury.

Zdjęcia do drugiego filmu Silent Hill ruszyły w tym tygodniu

Hed, 8 marca 2011, 12:54

Filmowy Silent Hill jest przez niektórych graczy uważany za jedną z lepszych adaptacji gier, więc jego kontynuacja wydaje się niezłym pomysłem. Serwis Variety donosi, że zdjęcia do kinowego sequela, zatytułowanego Silent Hill: Revelation 3D i podejmującego temat popularnej serii horrorów firmy Konami, rozpoczęły się w tym tygodniu.

Premiera Deus Ex: Bunt Ludzkości w sierpniu?

Sarge, 8 marca 2011, 12:15

Odkąd w grudniu przesunięto premierę gry Deus Ex: Bunt Ludzkości, do tej pory nie poznaliśmy nowego terminu. Wszystko wskazuje jednak na to, że sytuacja ta już wkrótce ulegnie zmianie.

Fani odświeżają S.T.A.L.K.E.R. Zew Prypeci w potężnej modyfikacji

Hed, 8 marca 2011, 10:47

Społeczność miłośników serii S.T.A.L.K.E.R. jest naprawdę spora i od wielu lat bardzo aktywna. Nic dziwnego, bo gry ukraińskiego studia są ambitne i zawsze ciekawe. Normą stało się to, że fani modyfikują kolejne iteracje pierwszej odsłony gry i poprawiają jej grafikę oraz rozgrywkę. Przyszła pora na podrasowanie części o nazwie Zew Prypeci.

Microsoft dopiero rozpoczyna prace nad następcą Xboksa 360?

Sarge, 8 marca 2011, 10:25

Obecna generacja konsol przejdzie do historii jako jedna z najdłużej utrzymujących się na rynku. O ile niegdyś nowych platform doczekiwaliśmy się średnio co 5-6 lat, tak teraz ten okres z pewnością zostanie wydłużony. Sporo wskazuje zresztą na to, że poczekamy sobie dłużej, niż moglibyśmy tego oczekiwać.

Castle Crashers i God of War wśród zwycięzców PSN Gamers’ Choice Awards

Jiker, 8 marca 2011, 09:51

Firma Sony Computer Entertainment opublikowała listę zwycięzców pierwszej edycji konkursu PlayStation Network Gamers’ Choice Awards (dedykowanego użytkownikom amerykańskiego PSN). Jednocześnie ujawniła, że nagrodzone tytuły przez cały najbliższy tydzień będzie można zakupić w promocyjnych cenach.

Amerykańska premiera Dragon Age II

Sarge, 8 marca 2011, 09:45

Dzisiaj na amerykańskim rynku debiutuje Dragon Age II – kontynuacja jednej z najlepszych gier cRPG 2009 roku. W piątek doczekamy się jej premiery w Polsce, podobnie jak reszta Europy.

Lara Croft powróci na ekrany kin

Hed, 8 marca 2011, 09:22

Serwis Hollywood Reporter donosi, że studio GK Films kupiło prawa do nakręcenia filmu na podstawie serii Tomb Raider i zamierza stworzyć opowieść o młodej i dynamicznej Larze Croft. Tego typu produkcja byłaby doskonałym uzupełnieniem kolejnej gry ekipy z Crystal Dynamics, która próbuje odświeżyć markę i nadać jej nowego wyrazu.