Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 marca 2011

Wydawca gry Elements of War gotowy do podboju Ameryki

Olek, 27 marca 2011, 14:45

Firma Kalypso Media ujawniła datę premiery gry Elements of War na rynku amerykańskim. RTS autorstwa rosyjskiego studia Lesta ukaże się za oceanem 12 kwietnia. Według informacji niemieckiego oddziału sklepu Amazon.com dwa dni później gra dostępna będzie u naszych zachodnich sąsiadów. Tytuł trafi także do dystrybucji elektronicznej, co z pewnością ucieszy polskich graczy.

Demo Call of Juarez: The Cartel z trybem kooperacji

Olek, 27 marca 2011, 13:00

Mamy dobre wieści dla fanów serii Call of Juarez. Jej najnowsza odsłona – The Cartel doczeka się wersji demonstracyjnej. Nie wiadomo, czy demo ukaże się jeszcze przed planowaną na lato premierą gry, ale najprawdopodobniej umożliwi graczom zabawę w trybie sieciowej kooperacji.

Fatalny stan techniczny IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover

Adrian Werner, 27 marca 2011, 12:44

IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover to bez wątpienia jeden z najbardziej oczekiwanych symulatorów ostatnich lat. Gra zadebiutowała już w Rosji i okazało się, że jej poziom techniczny pozostawia niestety sporo do życzenia.

Twórcy Shift 2: Unleashed zostali na lodzie

Olek, 27 marca 2011, 11:26

Twórcy serii Shift nie mają nic do roboty. Ich najnowsze dzieło – Shift 2: Unleashed trafi na sklepowe półki w najbliższych dniach. Tymczasem drugi, nieujawniony dotąd projekt anulowano. W efekcie część pracowników Slightly Mad Studios została oddelegowana do świeżo uformowanego studia Gamagio, gdzie zajmie się produkcją tytułów przeznaczonych na platformy mobilne.

Recenzencie, nie przeceniaj się - naGRAnie #15
Recenzencie, nie przeceniaj się - naGRAnie #15

Przemysław Zamęcki, 27 marca 2011, 10:51

Po raz piętnasty spotykamy się na naGRAniu, w którym jak zwykle podejmujemy podyskutować na kilka tematów, które szczególnie leżały nam na wątrobie przez ostatnie dwa tygodnie.

Amerykanie kupili już 2 mln egzemplarzy Pokemon Black i White

Adrian Werner, 27 marca 2011, 09:59

Pokemon to zdecydowanie jedna z najcenniejszych marek Nintendo. Pomimo piętnastu lat na karku seria wciąż cieszy się olbrzymią popularnością. Najlepszym dowodem tego jest doskonała sprzedaż najnowszych odsłon cyklu w Stanach Zjednoczonych.

Warhawk 2 w produkcji?

Adrian Werner, 27 marca 2011, 08:51

Już od dłuższego czasu krążą plotki o kontynuacji wydanej w 2007 roku gry Warhawk. Saudyjska strona NC4A opublikowała właśnie pierwsze konkrety na temat tego tytułu. Informacje zawarte w artykule nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone, ale są na tyle ciekawe, że warto o nich napisać.