Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 marca 2011

Twórcy serii Divinity pracują nad dwoma nowymi projektami

Adrian Werner, 6 marca 2011, 14:32

Mamy dobre wieści dla miłośników europejskich gier roleplaying. Znane z cyklu Divinity studio Larian pochwaliło się, że ma w produkcji dwa całkiem nowe projekty.

Epic chciałby zobaczyć Gears of War na PS3

Filip „fsm” Grabski, 6 marca 2011, 14:20

Gears of War jest taką samą marką, jak Halo – uznaną i kojarzoną w zasadzie wyłącznie z konsolą Xbox. Ale w przeciwieństwie do Halo, GoW nie jest własnością Microsoftu, więc teoretycznie Epic Games może zrobić co chce – łącznie z wydaniem serii na PlayStation 3.

Race '07 otrzyma 5 nowych rozszerzeń

Filip „fsm” Grabski, 6 marca 2011, 13:11

Blizzard nie jest jedyną firmą, która lubi ulepszać i rozwijać gry mające ładnych kilka lat. Znana miłośnikom wyścigowych symulacji firma SimBin zamierza po raz kolejny uaktualnić wydaną w 2007 roku grę Race '07.

Zapowiedziano post-apokaliptyczną strzelankę Warm Gun

Adrian Werner, 6 marca 2011, 12:51

Niezależny zespół Emotional Robots ujawnił swoją pierwszą produkcję. Okazała się nim osadzona w post-apokaliptycznej wersji Dzikiego Zachodu strzelanka Warm Gun.

MMO od Bungie to żart

Filip „fsm” Grabski, 6 marca 2011, 12:43

Podczas Games Developer Conference David Aldridge z firmy Bungie przekazał w trakcie swojego przemówienia informację, że następna gra firmy będzie grą akcji typu MMO. Jak się okazuje – ta informacja to żart.

Angry Birds zmierza na Facebooka

Adrian Werner, 6 marca 2011, 11:16

Angry Birds to jeden z największych fenomenów wśród gier na smarfony. Teraz studio Rovio ujawniło, że jego produkcja już w wkrótce doczeka się wersji facebookowej.