Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 marca 2011

PlayStation 3 zapisze save w chmurze; Sony skupi się na tytułach ekskluzywnych

Soviet, 9 marca 2011, 20:30

Posiadacze konsol PlayStation 3 z kontami PlayStation Plus już jutro będą mogli skorzystać z możliwości jakie daje popularne ostatnio przetwarzanie danych w "chmurze". Nieco mniej radosne wieści z frontu PS3 dotyczą ostatnich wydarzeń w Wielkiej Brytanii, gdzie japoński gigant anulował kilka pomniejszych projektów.

Kolejne gry z serii White Knight Chronicles pojawią się w Europie

Kono, 9 marca 2011, 18:30

Mamy dobrą wiadomość dla fanów japońskich gier RPG. Jak donosi oficjalny blog PlayStation zarówno White Knight Chronicles II wydany na PlayStation 3, jak i White Knight Chronicles: Origins (dedykowany jest konsoli PSP, znany wcześniej jako White Knight Chronicles Episode.Portable: Dogma Wars), pojawią się w Europie jeszcze w maju bieżącego roku.

Wieści ze świata (Assassin's Creed: Brotherhood, Castlevania, Pokemon) 9/03/11

Jiker, 9 marca 2011, 14:48

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o przerwie w działaniu PSN, rekordowym debiucie nowych odsłon serii Pokemon, nowej aktualizacji PES 2011, a także premierze dodatku The Da Vinci Disappearance. Zapraszamy do lektury.

Nowy zwiastun i potwierdzenie daty premiery LEGO Pirates of the Caribbean

Hed, 9 marca 2011, 14:29

W sieci pojawił się kolejny zwiastun najnowszej produkcji studia Traveller's Tales, czyli LEGO Pirates of the Caribbean. Gra połączy fabuły czterech filmów z serii Piraci z Karaibów i pokaże przygody Jacka Sparrowa oraz innych charakterystycznych bohaterów w wersji z klocków. Na końcu filmu potwierdzono, że produkcja zostanie wydana 13 maja.

Byli pracownicy studia Bungie zapowiadają grę Fallen Frontier

Kono, 9 marca 2011, 14:20

Zespół deweloperski Moonshot, składający się z byłych pracowników studia Bungie (Michel Bastien, Damián Isla oraz Rob Stokes), zaprezentował dzisiaj pierwszy zwiastun swojej premierowej gry Fallen Frontier.

City Interactive poszukuje nowych pracowników (09/03/11)

Sarge, 9 marca 2011, 14:00

Od dawna myśleliście o tym, by spróbować swoich sił w branży gier wideo? Chcielibyście łączyć swoje ulubione hobby z pracą, ale nie wiecie jak się do tego zabrać? Rękę w tej sprawie wyciąga do Was polskie studio City Interactive, które poszukuje obecnie nowych pracowników.

Blizzard testuje wczesną wersję Titana

Sarge, 9 marca 2011, 13:22

Choć na temat tajemniczego projektu MMO Blizzarda o kodowej nazwie Titan wciąż nie wiemy nic konkretnego, w zaciszu studia najwyraźniej już dawno zakończono początkowe prace koncepcyjne.

Cartoon Games - odc. 45 - Enter the Matrix
Cartoon Games - odc. 45 - Enter the Matrix

Otis, 9 marca 2011, 12:54

Metro 2034 zabłyśnie na targach E3

Hed, 9 marca 2011, 12:31

Przedstawiciel firmy THQ powiedział serwisowi IndustryGamers, że Metro 2034 zostanie pokazane po raz pierwszy na tegorocznych targach E3 i zerwie wszystkim czapki z głów. Wydawca zaplanował wydanie kontynuacji strzelanki jeszcze przed wypuszczeniem na rynek pierwowzoru, który był niezły, ale ucierpiał na wewnętrznych kłopotach firmy.

Nowa data premiery Theatre of War 3: Korea

Sarge, 9 marca 2011, 11:22

Gdy ostatni raz pisaliśmy o grze strategicznej Theatre of War 3: Korea, sądziliśmy że do jej premiery dojdzie 4 marca. Mimo że obiecany termin minął kilka dni temu, dzieło studia Maddox Games wciąż nie wyruszyło na podbój światowego rynku. Na szczęście nastąpi to już niebawem, o czym informuje wydawca omawianego tytułu.

Pierwsze informacje o Saints Row 3. Szykuje się zwariowana produkcja!

Hed, 9 marca 2011, 11:08

Na początku tego miesiąca firma THQ potwierdziła oficjalnie, że studio Volition pracuje nad grą Saints Row 3 i zamierza wyrobić się z nią jeszcze w tym roku. Do tej pory informacje na temat produkcji były wyjątkowo skąpe. Teraz jednak dostaliśmy prawdziwą porcję gorących wieści, pochodzących z ostatniego numeru Game Informera.

Blizzard Entertainment - 20-letnia historia firmy w dokumentalnej pigułce

Sarge, 9 marca 2011, 10:30

Jak być może wiecie, firma Blizzard Entertainment obchodzi w tym roku dwudziestolecie swego istnienia. Okrągła rocznica skłania do przemyśleń i refleksji. Jest również świetną okazją do podsumowania efektów dotychczasowej działalności uznanego producenta i wydawcy.

Eidos Montreal potwierdza datę premiery Deus Ex: Bunt Ludzkości

Sarge, 9 marca 2011, 09:05

Wczoraj informowaliśmy Was o prawdopodobnych terminach premiery Deus Ex: Bunt Ludzkości, jakie wyciekły za sprawą sklepów EB Games oraz GAME. Producent gry potwierdził, że są one zgodne z oficjalnymi ustaleniami.

Gwardia Imperialna bije orków. Top Empik - tydzień 10

Przemysław Zamęcki, 9 marca 2011, 08:37

Zapraszamy do kolejnego notowania najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK. Na liście znajdują się tytuły wydane na komputery osobiste oraz konsole PS2, PSP, PS3 i Xbox 360. Dane pochodzą ze 163 salonów z okresu pomiędzy 28 lutego a 6 marca.