Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 11 marca 2011

Premiera Batman: Arkham City w październiku

Soviet, 11 marca 2011, 18:05

Cenega, polski wydawca gry Batman: Arkham City poinformowała, że ten obiecująco zapowiadający się sequel trafi na półki sklepowe w naszym kraju 21 października bieżącego roku.

Fallout tygodnia #9: Nintendo vs. The World

Crash, 11 marca 2011, 15:01

W zeszłym tygodniu oczy branży zwrócone były za ocean na Moscone Center w San Francisco, gdzie po raz 25 zorganizowano Game Developers Conference. GDC jest imprezą specyficzną. Potwierdził to m.in. zaskakujący wykład Satoru Iwaty, prezesa firmy Nintendo.

Wieści ze świata (Bastion, Ape Escape BlazBlue) 11/03/11

Jiker, 11 marca 2011, 14:59

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o terminie premiery action/RPG o tytule Bastion, nowej odsłonie cyklu Ape Escape, a także planach dotyczących marki BlazBlue. Zapraszamy do lektury.

Najciekawsze oferty na weekend 12-13 marca

fsm, 11 marca 2011, 11:22

Znowu mamy kilka ciekawych premier, które od razu można nabyć w niskich cenach – półki sklepów zapewne już uginają się pod ciężarem pudełek z nowym MotorStormem i drugą częścią Dragon Age. Co Wam bardziej pasuje?

Dragon Age II debiutuje w polskich sklepach

Sarge, 11 marca 2011, 11:02

Dzisiaj ma miejsce europejska, a więc również i polska premiera Dragon Age II– kontynuacji bardzo dobrej produkcji cRPG od studia BioWare. Tymczasem od trzech dni mogą cieszyć się nią mieszkańcy Stanów Zjednoczonych.

Unreal Engine 4 zadebiutuje dopiero z nową generacją konsol

Sarge, 11 marca 2011, 10:35

Zeszłotygodniowe demo technologiczne zaprezentowane przez firmę Epic Games wywołało szereg niezwykle pozytywnych odczuć wśród graczy. Część z nich zaczęła się nawet zastanawiać, czy wspomniany materiał może być początkiem nowej gry twórców serii Gears of War, czy Unreal Tournament.

Hawken - nowa wieloosobowa gra akcji o mechach

Hed, 11 marca 2011, 09:43

Mechy, czy inaczej maszyny kroczące, pojawiają się w wielu grach, ale niezbyt często stają się ich głównym tematem (jak w Armored Core lub Front Mission Evolved). Z tego względu z radością przyjmiemy projekt studia Adhesive Games – Hawken. W produkcji zasiądziemy za sterami potężnych machin i zmierzymy się z innymi graczami w sieci.

Twórcy serii Cultures pracują nad przeglądarkową turówką UFO Online

Adrian Werner, 11 marca 2011, 09:33

Znane z cyklu Cultures niemieckie studio Funatics Software ujawniło swój następny projekt. Jest nim inspirowana cyklem X-COM przeglądarkowa turówka zatytułowana UFO Online: Fight for Earth.

Twórcy Battlefielda 3 nie chcą 256-osobowych potyczek sieciowych

Sarge, 11 marca 2011, 09:15

W rozgrywkach sieciowych pecetowego Battlefielda 3 maksymalnie będzie mogło uczestniczyć 64 graczy (na konsolach limit ten został zmniejszony do 24). Wydany rok temu MAG pozwalający na jednoczesną rozgrywkę nawet 256 osobom przemówił jednak do wyobraźni niektórych użytkowników – można by więc zastanawiać się, czy starcia na taką skalę są możliwe w nowej produkcji DICE.

Ujawniono post-apokaliptyczne przeglądarkowe MMO Grimlands

Adrian Werner, 11 marca 2011, 08:37

Kojarzone dotychczas głównie z prostymi produkcjami przeglądarkowymi niemieckie gamigo nie szczędzi środków, by zdobyć sympatię również bardziej wymagających graczy. Firma właśnie ujawniła najnowszy projekt mający pomóc w realizacji tego zadania. Okazała się nim post-apokaliptyczna gra MMO zatytułowana Grimlands.

Microsoft ukarze nabywców nielegalnie zdobytych punktów MS

Sarge, 11 marca 2011, 08:35

Kilka dni temu w Sieci zawrzało na temat nielegalnie generowanych i udostępnianych kodów pozwalających na zdobycie sporej ilości punktów Microsoftu, które z kolei umożliwiają pobranie płatnej zawartości z Xbox Live. Microsoft bada sytuację i niedługo niektóre osoby mogą liczyć się z konsekwencjami tego procederu.