Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 marca 2011

Na jakim sprzęcie bezproblemowo zagrasz w drugą część Wiedźmina?

Olek, 25 marca 2011, 20:16

Minimalne wymagania sprzętowe gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów poznaliśmy w listopadzie ubiegłego roku. Tym razem firma CD Projekt ujawniła konfigurację peceta, przy której gracze nie powinni napotkać żadnych problemów z płynnością jej działania. Nie obejdzie się jednak bez czterordzeniowego procesora i wydajnej karty graficznej, dysponującej 1GB pamięci.

Poradnik: Dragon Age II

Redakcja GRYOnline.pl, 25 marca 2011, 19:25

„Oficjalny poradnik do Dragon Age II zawiera omówienie wszystkich zadań wypełnianych w trakcie gry. Do części tekstowej poradnika dołączonych zostało ponad 90 map poszczególnych lokacji, pomocnych w odnajdywaniu istotnych miejsc, postaci czy przedmiotów."

Jak zmienić wersję językową w pecetowym Crysis 2

Jiker, 25 marca 2011, 17:40

Mimo wcześniejszych deklaracji polskiego oddziału Electronic Arts, pecetowa wersja Crysis 2 nie pozwala oficjalnie na dokonanie wyboru wersji językowej.

W kwietniu LIVE League opanują wyścigi – Shift 2 Unleashed
W kwietniu LIVE League opanują wyścigi – Shift 2 Unleashed

Hed, 25 marca 2011, 14:56

Znamy grę kolejnego turnieju LIVE League, czyli pierwszej profesjonalnej ligi graczy konsolowych w Polsce. Uczestnicy kwietniowych mistrzostw zmierzą się na torach wyścigowych w grze Shift 2: Unleashed, która zostanie wydana w pierwszym dniu przyszłego miesiąca. Standardowo na zawodników czekają nagrody o łącznej puli 6000 złotych.

Wieści ze świata (Team Fortress 2, Call of Duty, Green Lantern) 25/03/11

Jiker, 25 marca 2011, 14:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o premierze Theatre of War 3: Korea, pierwszej grze free-to-play na Xboksa 360, kweście na rzecz Japonii w Team Fortress 2, a także terminie debiutu Green Lantern. Zapraszamy do lektury.

Najciekawsze oferty na weekend 26-27 marca

fsm, 25 marca 2011, 14:09

Zima wiosną, wiosna zimą. Pogoda szaleje, ceny czasami też. W tym tygodniu rozgrzać może Was w zasadzie jedynie premiera Crysisa 2, ale może ktoś znajdzie dla siebie coś innego? Zapraszam.

Pierwsze DLC do Call of Duty: Black Ops dostępne także na pecetach

Sarge, 25 marca 2011, 13:15

Użytkownicy pecetowej wersji Call of Duty: Black Ops od dzisiaj mogą cieszyć się pierwszym dodatkiem DLC o nazwie First Strike. Od początku lutego jest on dostępny dla posiadaczy Xboksów, a 3 marca zadebiutował na PlayStation 3.

Kiciński wraca do CD Projekt

Soviet, 25 marca 2011, 13:05

Jak dowiedział się parkiet.com, Michał Kiciński, współzałożyciel CD Projekt, powraca do pracy by wspomóc firmę podczas nachodzącej premiery Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

Milion sprzedanych egzemplarzy gry Homefront

Sarge, 25 marca 2011, 11:40

Od premiery pierwszoosobowej strzelaniny Homefront minęło kilka dni, nastała więc odpowiednia pora na pierwsze podsumowania. Firma THQ właśnie podzieliła się z nami wynikami sprzedaży tej produkcji.

Poznaliśmy wymagania sprzętowe pecetowej wersji Shift 2: Unleashed

Hed, 25 marca 2011, 11:24

Na oficjalnym forum poświęconym serii Need For Speed opublikowano minimalne wymagania sprzętowe pecetowej wersji Shift 2: Unleashed, czyli dość ciekawie zapowiadającej się kontynuacji gry studia Slightly Mad. Produkcja zostanie wydana już pod koniec tego miesiąca i ponownie spróbuje odzwierciedlić atmosferę, jaka panuje w samochodzie podczas wyścigów.

Zawartość ostatniego DLC do Mass Effect 2

Adrian Werner, 25 marca 2011, 10:46

Już od pewnego czasu wiemy, że studio BioWare pracuje nad The Arrival, czyli ostatnim rozszerzeniem do Mass Effect 2. Do tej pory twórcy nie byli jednak skorzy podzielić się ze światem jakimikolwiek konkretami na temat tej produkcji. Teraz wreszcie uległo to zmianie.

Odświeżone wersje Resident Evil 4 i Code: Veronica potwierdzone

Sarge, 25 marca 2011, 10:35

Ostatnie dwa dni obrodziły w informacje dotyczące serii Resident Evil. Najpierw pojawiły się doniesienia dotyczące rzekomego odświeżenia Code: Veronica i czwartej części cyklu, by wczoraj zaatakować świeżymi wieściami dotyczącymi Resident Evil: Operation Raccon City. Dziś dostaliśmy potwierdzenie tej pierwszej wiadomości.

Europejska premiera Crysis 2

Arakin, 25 marca 2011, 10:25

Na ten dzień wszyscy wielbiciele pierwszoosobowych strzelanek czekali od dawna. Na półki europejskich sklepów, w tym polskich, trafił bowiem Crysis 2. Gra dostępna jest zarówno na komputery osobiste jak i PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Jej cena sugerowana wynosi odpowiednio 149,90 zł w przypadku edycji na blaszaki oraz 229,90 zł za wersje na konsole.

Polska premiera The Sims: Średniowiecze

Hed, 25 marca 2011, 10:17

Nieczęsto w grach dostajemy okazję, żeby poznać kulisy średniowiecznego dworu i życie prywatne arystokratów. Na szczęście firma Electronic Arts postanowiła zabrać nas do czasów panowania wielkich monarchii w nowej produkcji The Sims: Średniowiecze. Kolejna odsłona dobrze znanej i świetnie sprzedającej się serii trafiła do polskich sklepów.

Guitar Hero III zarobiło w USA więcej od Call of Duty: Black Ops

Sarge, 25 marca 2011, 09:40

Choć Call of Duty: Black Ops bije w ostatnim czasie wszelkie rekordy sprzedaży, to paradoksalnie nie jest to najbardziej dochodowa gra ostatnich kilkunastu lat w Stanach Zjednoczonych. Według danych opublikowanych przez badającą amerykański rynek NPD Group, taki tytuł należy do wydanego ponad trzy lata temu Guitar Hero III: Legends of Rock.

Battlefield 3 z systemem walki wręcz

Adrian Werner, 25 marca 2011, 08:59

Battlefield 3 to bez wątpienia jedna z najbardziej obiecujących tegorocznych produkcji. Na niedawnych pokazach studio DICE ujawniło, że gra posiadać będzie rozbudowany system walki wręcz. Ponadto wytłumaczono jak zmniejszone zostaną mapy w wersjach konsolowych w porównaniu z edycją pecetową.

LEGO Star Wars III: The Clone Wars trafia do polskich sklepów

Hed, 25 marca 2011, 08:55

Wojownicy Jedi, lordowie Sith, szturmowcy i rozgadane roboty – wszystkie te postacie zbudowane z klocków LEGO zobaczycie w nowej produkcji studia Traveller’s Tales, która właśnie trafiła do sklepów. LEGO Star Wars III: The Clone Wars podejmuje temat miniserii popularnej głównie wśród młodszych fanów uniwersum, ale gra powinna spodobać się każdemu.

Europejska premiera konsoli Nintendo 3DS

Arakin, 25 marca 2011, 08:02

Dziś jest szczególny dzień dla wszystkich miłośników przenośnych konsol, ponieważ ma miejsce europejska premiera Nintendo 3DS. Urządzenie trafiło również na półki polskich sklepów. Jego sugerowana cena w naszym kraju wynosi 1099 złotych.