Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 marca 2011

Poradnik i Trofea do Killzone 3

Redakcja GRYOnline.pl, 7 marca 2011, 15:00

"W poradniku do gry Killzone 3 znajduje się dokładny opis każdej misji kampanii głównej. Z kolei poradnik opisujący Trofea pozwoli w łatwy sposób zdobyć je wszystkie i wbić kolejną Platynę. Każde wyzwanie zostało opisane z osobna, dzięki temu znajdziecie wiele cennych podpowiedzi i wskazówek."

Wieści ze świata (Heavy Rain, Call of Duty: Black Ops, Dead Nation) 7/03/11

Jiker, 7 marca 2011, 14:35

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o sprzedaży Heavy Rain, aktualizacji Dead Nation, a także kolejnej nagrodzie dla Call of Duty: Black Ops. Zapraszamy do lektury.

Zapowiedziano piąty film Resident Evil

Kono, 7 marca 2011, 14:30

Mamy dobrą wiadomość dla fanów ekranizacji gier wideo, a zwłaszcza dla osób kibicujących kinowym adaptacjom serii Resident Evil. Jak donosi serwis Box Office Mojo Sony Pictures ujawniło, że piąty film – roboczo zatytułowany Resident Evil 5 – pojawi się w kinach 14 września 2012 roku.

Pokemony opanowują Wyspy. Top Ten UK (27 lutego - 5 marca)

Przemysław Zamęcki, 7 marca 2011, 13:25

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 27 lutego a 5 marca.

Capcom zapewnia - „DMC: Devil May Cry będzie perfekcyjne”

Kono, 7 marca 2011, 13:20

Najnowsza odsłona zasłużonej serii Devil May Cry niewątpliwie wywołuje wiele mieszanych uczuć w związku ze zmianą studia deweloperskiego i kompletnie odmienioną postacią głównego bohatera. Na szczęście przedstawiciele firmy Capcom zapewniają nas, że DMC: Devil May Cry będzie świetną grą.

Zamów Gears of War 3 i zdobądź kod do bety gry
Zamów Gears of War 3 i zdobądź kod do bety gry

Hed, 7 marca 2011, 12:21

W kwietniu rozpoczną się testy rozgrywki wieloosobowej jednej z najbardziej oczekiwanych gier tego roku – Gears of War 3. Jak wziąć w nich udział? Wystarczy zamówić produkcję o przygodach Marcusa Fenix’a i jego oddziału Delta w przedsprzedaży lub kupić epickie wydanie gry Bulletstorm. Szczegóły znajdziecie w rozwinięciu tej wiadomości.

Premiery gier w Polsce (7 – 11 marca)

Hed, 7 marca 2011, 11:33

Ten tydzień należy zdecydowanie do kolejnej produkcji studia BioWare, czyli Dragon Age II, która zostanie wydana w wersjach na pecety i konsole. Oprócz tego w polskich sklepach pojawią się: dodatek do Disciples III, kolejna odsłona serii Warriors oraz dwie wybitnie imprezowe gry: Yoostar 2 oraz We Dare.

Znamy termin startu bety SOCOM 4

Sarge, 7 marca 2011, 11:00

Studio Zipper Interactive przedstawiło szczegółowy plan beta testów gry SOCOM 4. Pierwsza ich faza rozpocznie się za kilka dni, a z każdym kolejnym tygodniem do zabawy zapraszane będą kolejne grupy graczy.

Sieciowy Ryzom wzbogaca się o darmową wersję próbną

Hed, 7 marca 2011, 10:26

Na forum sieciowej produkcji The Saga of Ryzom pojawiła się zapowiedź triala, dzięki któremu wszyscy zainteresowani sprawdzę grę bez konieczności uiszczania opłat. Każdy z ochotników będzie mógł rozwinąć postać do pewnego poziomu i zwiedzać świat produkcji bez innych ograniczeń. W ten sposób autorzy chcą zachęcić graczy do płacenia abonamentu.

Sprzedaż gier i konsol w Japonii - 3DS liderem, tytuły startowe nieco słabiej

Jiker, 7 marca 2011, 10:20

Firma badawcza Media Create przedstawiła wyniki sprzedaży gier i konsol na rynku japońskim w tygodniu kończącym się 27 lutego. Wśród wziętych pod uwagę platform znalazło się naturalnie Nintendo 3DS, które zgodnie z oczekiwaniami zajęło w notowaniu pierwsze miejsce, przyczyniając się do osiągnięcia gorszych wyników przez niemal wszystkie pozostałe urządzenia.

Tomb Raider Trilogy na PS3 - HD robi różnicę?

Sarge, 7 marca 2011, 10:10

Zapowiedziany na początku tego roku zestaw Tomb Raider Trilogy zawierać będzie podniesione do rozdzielczości HD ostatnio wydane części przygód Lary Croft. Czy zabieg ten wpłynie na poprawę ich wyglądu?

Zobacz w akcji grę Alice: Madness Returns

Hed, 7 marca 2011, 09:06

Tegoroczna edycja imprezy GDC przyniosła jak zwykle sporo materiałów z gier. Znalazło się też coś dla miłośników niezrównoważonej Alicji, która niedługo ponownie spenetruje zakątki swojego umysłu, aby odzyskać życiową równowagę. Alice: Madness Returns prezentuje się nieźle, więc fani osławionego pierwowzoru mają na co czekać.

cRPG liderami sprzedaży. Top 10 dystrybucji elektronicznej (28 lutego - 5 marca)

Przemysław Zamęcki, 7 marca 2011, 07:18

Zapraszamy do zapoznania się z listą najlepiej sprzedających się gier w dystrybucji elektronicznej w systemach Direct2Drive.eu i Steam. Wyniki obejmują okres od 27 lutego do 5 marca.