Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 marca 2011, 14:35

autor: Jiker

Wieści ze świata (Heavy Rain, Call of Duty: Black Ops, Dead Nation) 7/03/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o sprzedaży Heavy Rain, aktualizacji Dead Nation, a także kolejnej nagrodzie dla Call of Duty: Black Ops. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o sprzedaży Heavy Rain, kolejnej nagrodzie dla Call of Duty: Black Ops, a także pierwszej recenzji Crysisa 2. Zapraszamy do lektury.

Heavy Rain

David Cage, który ujawnił przed kilkoma dniami, że Heavy Rain ukończyło 72% posiadaczy, podzielił się świeżymi informacjami na temat sprzedaży swojego ostatniego dzieła (stworzonego przez ekipę Quantic Dream). Dowiedzieliśmy się w ten sposób, że niecodzienną i uznaną przez krytyków przygodówkę zakupiły już ponad dwa miliony użytkowników PlayStation 3.

Wieści ze świata (Heavy Rain, Call of Duty: Black Ops, Dead Nation) 7/03/11 - ilustracja #1

Dead Nation

Jeszcze dzisiaj strzelanina Dead Nation doczeka się aktualizacji. Za jej sprawą twórcy ze studia Housemarque wdrożą do swojego trzymiesięcznego już dzieła m.in. rozmowy głosowe (w trybie kooperacji), checkpointy, a także możliwość kopiowania stanów gier. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie na oficjalnym blogu PlayStation.

Call of Duty: Black Ops

Call of Duty: Black Ops – strzelanina studia Treyarch, obok której nie można przejść obojętnie – została nagrodzona przez organizację International 3D Society w konkursie Creative Arts Lumiere Award. Najnowsza odsłona bestsellerowego cyklu Call of Duty zdobyła wyróżnienie w kategorii „Outstanding Achievement in 3D Gaming” (produkcja oferuje wsparcie dla technologii stereoskopowego 3D w wersjach na PC, X360 i PS3).

Crysis 2

Redakcja pisma Official Xbox Magazine zamieściła w jego najnowszym numerze pierwszą recenzję strzelaniny Crysis 2, w której przyznała dziełu studia Crytek ocenę na poziomie 9/10. Produkcja została pochwalona zarówno za wyważony multiplayer, jak i wciągającą kampanię dla pojedynczego gracza. Przypominamy, że Polacy sprawdzą ją w akcji 25 marca. Gra zostanie wydana przez Electronic Arts Polska w pełnej polskiej wersji językowej.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

The Darkness II

Battle: Los Angeles

Dark Souls X360

Dark Souls PS3

Kingdoms of Amalur: Reckoning

Mortal Kombat

Rango: The WORLD

SBK 2011 X360

SBK 2011 PS3

Torchlight

WWE All Stars

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Tom Clancy's Ghost Recon: Shadow Wars

Anarchy Reigns - Fight to the Death

Slam Bolt Scrappers - gameplay

Gramy w Fight Night Champion Gramy!

Call of Juarez: The Cartel - trailer #1 (PL)

GDC Videolog - Przegląd tygodnia video relacja

GDC Videolog - dzień 4.2, Darkness II video relacja

Motorstorm Apokalipsa - Z dziennika dewelopera #2 (PL)

Sid Meier's Civilization V - Polynesian DLC

gry