Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweX3603DSPSPPS2WiiPS3
Okładka WWE All Stars (X360)

WWE All Stars

Gra traktująca o zmaganiach na ringu w dyscyplinie zwanej wrestlingiem. Podejmuje ona luźno temat tego sportu i jest skierowana przede wszystkim do ludzi nastawionych na dobrą zabawę, nie zwracających zbyt dużej uwagi na odwzorowanie realizmu w tego typu produkcjach.

Sportowe | wrestling | podzielony/wspólny ekran

Okładka WWE All Stars (X360)

data premiery gry:

29mar2011

PS3 X360 PS2 PSP Wii

22lis2011

3DS
Kolekcja gier
Obserwuj grę

WWE All Stars jest alternatywą od THQ dla znanej i lubianej serii WWE SmackDown vs. Raw, której wydawcą jest ta sama firma. Choć całość również bazuje na licencji WWE, potraktowana została ze sporym przymrużeniem oka, więc system walki w grze nie ma zbyt wiele wspólnego z realizmem.

Pomimo to, wciąż wcielić się tutaj można w jedną z wielu sław światowego wrestlingu. Wśród nich pojawił się John Cena, The Rock i wiele innych gwiazd doskonale znanych fanom tego sportu. Postarano się także o odpowiednio klimatyczną otoczkę – nasze wirtualne występy komentują Jim Ross oraz Jerry Lawler, znani w Stanach Zjednoczonych z relacjonowania prawdziwych pojedynków.

Rozgrywka w WWE All Stars jest efektowna i niekoniecznie mająca wiele wspólnego z rzeczywistością. Wykonywanie długich combosów i wybijanie przeciwników w powietrze przed położeniem ich na deski stoi tutaj na porządku dziennym. Gra jest szybsza i bardziej dynamiczna od konkurencyjnej serii stawiającej na bardziej realne podejście do tematu. Najbardziej efektowne zagrania w czasie walki możemy podziwiać przy różnych ujęciach kamery w zwolnionym tempie.

Oprócz tego że twórcy zdecydowali się na arcade’ową rozgrywkę, także oprawa graficzna prezentuje się nieco odmiennie. Design zawodników odbiega od ich wyglądu rzeczywistego, bowiem sterujemy tutaj nieco karykaturalnymi postaciami o przerośniętych gabarytach. Podkreśla to jeszcze bardziej fakt, że to tylko gra przy której przede wszystkim należy się dobrze bawić.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 7,7 / 10 na podstawie 493 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8,7 / 10 na podstawie 336 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 239,99 PLN

Klasyfikacja PEGI WWE All Stars

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.
Wieści ze świata (Monkey Island, People Can Fly, Resident Evil) 11/07/11

wiadomość11 lipca 2011

W dzisiejszych "Wieściach ze świata" poświęcamy czas studiu People Can Fly, wznowieniom Resident Evil, a także grze WWE Brawl - wrestlingowi z przymrużeniem oka.

Wieści ze świata (inFamous 2, Castlevania: Lords of Shadow, Angry Birds) 15/03/11

wiadomość15 marca 2011

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o demie WWE All Stars, rekordzie Angry Birds, klapie de Blob 2, a także dacie premiery pierwszego DLC do Castlevania: Lords of Shadow. Zapraszamy do lektury.

Szczegóły na temat dwóch nowych gier na licencji WWE
Szczegóły na temat dwóch nowych gier na licencji WWE

wiadomość9 czerwca 2010

Bardzo dobra sprzedaż WWE Smackdown vs. Raw 2010 sprawiła, że koncern THQ bez większych oporów oficjalnie zapowiedział na początku maja spodziewaną przez wszystkich kontynuację. Dziś dowiedzieliśmy się kilku szczegółów na jej temat, a także poznaliśmy zupełnie nową markę, jaka ma trafić na rynek na początku przyszłego roku – WWE All Stars.

PS3
X360
PS2
PSP
Wii
3DS