Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweWiiPSPPS3X360PS23DS
Okładka WWE All Stars (Wii)
OkładkaWWE All Stars (Wii)

WWE All Stars

Gra traktująca o zmaganiach na ringu w dyscyplinie zwanej wrestlingiem. Podejmuje ona luźno temat tego sportu i jest skierowana przede wszystkim do ludzi nastawionych na dobrą zabawę, nie zwracających zbyt dużej uwagi na odwzorowanie realizmu w tego typu produkcjach.

Sportowe | wrestling | podzielony/wspólny ekran

Kolekcja gier
Obserwuj grę

WWE All Stars Premiera

29mar2011

PS3 X360 PS2 PSP Wii

22lis2011

3DS

Gry podobne do WWE All Stars

WWE 2K14

Mortal Kombat: Armageddon

WWE '12

WWE All Stars jest alternatywą od THQ dla znanej i lubianej serii WWE SmackDown vs. Raw, której wydawcą jest ta sama firma. Choć całość również bazuje na licencji WWE, potraktowana została ze sporym przymrużeniem oka, więc system walki w grze nie ma zbyt wiele wspólnego z realizmem.

Pomimo to, wciąż wcielić się tutaj można w jedną z wielu sław światowego wrestlingu. Wśród nich pojawił się John Cena, The Rock i wiele innych gwiazd doskonale znanych fanom tego sportu. Postarano się także o odpowiednio klimatyczną otoczkę – nasze wirtualne występy komentują Jim Ross oraz Jerry Lawler, znani w Stanach Zjednoczonych z relacjonowania prawdziwych pojedynków.

Rozgrywka w WWE All Stars jest efektowna i niekoniecznie mająca wiele wspólnego z rzeczywistością. Wykonywanie długich combosów i wybijanie przeciwników w powietrze przed położeniem ich na deski stoi tutaj na porządku dziennym. Gra jest szybsza i bardziej dynamiczna od konkurencyjnej serii stawiającej na bardziej realne podejście do tematu. Najbardziej efektowne zagrania w czasie walki możemy podziwiać przy różnych ujęciach kamery w zwolnionym tempie.

Oprócz tego że twórcy zdecydowali się na arcade’ową rozgrywkę, także oprawa graficzna prezentuje się nieco odmiennie. Design zawodników odbiega od ich wyglądu rzeczywistego, bowiem sterujemy tutaj nieco karykaturalnymi postaciami o przerośniętych gabarytach. Podkreśla to jeszcze bardziej fakt, że to tylko gra przy której przede wszystkim należy się dobrze bawić.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Ocena użytkowników: 6,9 / 10 na podstawie 493 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8,7 / 10 na podstawie 336 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI WWE All Stars

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.
PS3
X360
PS2
PSP
Wii
3DS