Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGWWW
Okładka Rango: The WORLD (WWW)
OkładkaRango: The WORLD (WWW)

Rango: The WORLD WWW

Przeglądarkowa gra MMO oparta na licencji popularnego filmu animowanego. Gracze wcielają się w zwierzęta zamieszkujące okolice miasteczka Brud. Mogą stanąć po stronie szeryfa Rango i bronić prawa oraz porządku, jak i przystanąć do bandytów.

RPG | zagraj za darmo | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Rango: The WORLD Premiera WWW

4marca2011

producent: Funtactix wydawca: Paramount Digital Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Rango: The WORLD

The Pride of Taern

Dragon Age: Journeys

The Mummy Online

Rango: The WORLD to rozgrywana z poziomu przeglądarki darmowa gra sieciowa wzbogaca dobrowolnymi mikropłatnościami. Jest ona efektem współpracy wytwórni Paramount Digital Entertainment ze studiem deweloperskim Funtactix.

Tytułowy Rango to kameleon, który do niedawna zamieszkiwał domowe terrarium. Na skutek nieprzewidzianych okoliczności trafia jednak do umieszczonego na pustyni Mojave pełnego przestępców miasteczka Brud. Rango przez całe swoje życie uważał się za bohatera, dlatego postanawia zostać czymś w rodzaju lokalnego szeryfa. Gracze wcielają się w innych mieszkańców tego świata i mogą zarówno pomóc w uczynieniu Brudu oraz jego okolic bezpieczniejszymi, jak i opowiedzieć się po stronie bandytów.

Zabawę zaczynamy od stworzenia bohatera, a następnie w jego skórze zwiedzamy świat znany ze srebrnego ekranu, który zamieszkują tysiące postaci kontrolowanych przez innych graczy. Oczywiście, zabawa nie polega jedynie na podziwianiu widoków. Wirtualne uniwersum pełne jest barwnych bohaterów niezależnych, zadań do wypełnienia oraz wielu ciekawych mini gierek. Każdy gracz otrzymuje ponadto własne lokum, którego wygląd można dostosować do własnych upodobań.

Rango: The WORLD to pierwszy tytuł korzystający z opracowanego przez Funtactix silnika WORLD. Pozwala on na wprowadzenie do gry przeglądarkowej elementów graficznych z samego filmu, co zapewnia wyjątkowe doznania wizualne.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Rango: The WORLD: Odpowiednia dla każdego wieku.