Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiWWW
Okładka The Mummy Online (WWW)
OkładkaThe Mummy Online (WWW)

The Mummy Online WWW

The Mummy Online jest utrzymaną w konwencji MMO (Massive Multiplayer Online) przeglądarkową grą akcji, korzystającą z filmowej licencji. Produkcja powstała w studiu Schell Games games i łączy elementy kilku gatunków, w tym zręcznościówki oraz RPG.

Akcji | zagraj za darmo | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Mummy Online Premiera WWW

anulowana

producent: Schell Games wydawca: Bigpoint Strona oficjalna

Angielskie napisyAngielskie napisy

The Mummy Online to produkcja MMO będąca połączeniem elementów roleplaying ze zręcznościówką, bazująca na uniwersum znanym z popularnej serii filmów. Autorami gry są ludzie ze studia Schell Games.

Gracze wcielają się w zawadiackich poszukiwaczy przygód pokroju Indiany Jonesa. Akcja osadzona jest w Egipcie w pierwszej połowie minionego wieku. Twórcy zadbali o umożliwienie odbiorcom przeżycia wszystkiego tego, co uczyniło kinową serię tak popularną. W trakcie zabawy odwiedzamy zapożyczone z filmów lokacje i spotykamy znane ze srebrnego ekranu postacie. Nie brak też samych mumii, piramid, starożytnych ksiąg pełnych prastarej magii oraz grobowców szczelnie wypełnionych śmiertelnymi pułapkami i niewyobrażalnymi skarbami.

The Mummy Online stworzono w oparciu o silnik Unity, który umożliwia wyświetlanie w przeglądarce ładnej grafiki trójwymiarowej, nie wymagając jednocześnie posiadania potężnego komputera.

Tryb gry: massive online multiplayer  

Oczekiwania czytelników: 8.4 / 10 na podstawie 12 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe The Mummy Online: Odpowiednia dla każdego wieku.