Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 7 marca 2011, 15:00

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik i Trofea do Killzone 3

"W poradniku do gry Killzone 3 znajduje się dokładny opis każdej misji kampanii głównej. Z kolei poradnik opisujący Trofea pozwoli w łatwy sposób zdobyć je wszystkie i wbić kolejną Platynę. Każde wyzwanie zostało opisane z osobna, dzięki temu znajdziecie wiele cennych podpowiedzi i wskazówek."

W poradniku do gry Killzone 3 znajduje się dokładny opis każdej misji kampanii głównej. To nie tylko zapis przygody sierżanta Sewczenko, ale i użyteczne porady na to, jak wybrnąć z poszczególnych sytuacji. Poradnik do Killzone 3 był tworzony na najwyższym poziomie trudności.

Z kolei poradnik opisujący Trofea pozwoli w łatwy sposób zdobyć je wszystkie i wbić kolejną Platynę. Każde wyzwanie zostało opisane z osobna, dzięki temu znajdziecie wiele cennych podpowiedzi i wskazówek. W niektórych przypadkach dołączamy też szczegółowy opis przejścia, a nawet filmy prezentujące jak i gdzie zdobyć dany medal. Wszystkim łowcom Trofeów życzymy udanej zabawy! - „Hed”

Poradnik do gry Killzone 3

Poradnik do gry Killzone 3 - Trofea

Poradniki znajdują się w Strefie Premium, na stronach WWW mogą przeglądać je posiadacze dowolnego abonamentu GRY-OnLine. Pełne wersje poradników do gry Killzone 3 w formacie PDF dostępne są na stronie poradniki.gracza.pl oraz dla posiadaczy aktywnego abonamentu MayClub.

Killzone 3 - poradnik za SMS

Killzone 3 - Trofea - poradnik za SMS

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.