Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 marca 2011

Przedpremierowy sukces Nintendo 3DS w Wielkiej Brytanii

Kono, 22 marca 2011, 19:30

Oddział Nintendo z Wielkiej Brytanii poinformował dzisiaj w notce prasowej, że zamówienia przedpremierowe na najnowszą konsolkę przenośną japońskiego giganta, czyli 3DS są niemal trzy razy większe niż te, które zostały złożone w 2006 roku podczas premiery Wii.

Uwaga na fałszywe klucze do zamkniętej bety Star Wars: The Old Republic

Olek, 22 marca 2011, 16:08

Liczba chętnych do udziału w zamkniętych beta testach gry Star Wars: The Old Republic sięga już 1,5 mln. Trudno się dziwić, że na olbrzymim zainteresowaniu dziełem studia BioWare w Austin próbują zarobić oszuści. Deweloper ostrzega przed stronami, na których oferowane są fałszywe klucze do bety. Nie liczcie też na kupno kont od graczy, którym się poszczęściło.

Poradnik: Homefront

Redakcja GRYOnline.pl, 22 marca 2011, 15:24

„Poradnik do Homefront zawiera porady ogólne, bogato ilustrowaną solucję opisującą szczegółowo, w jaki sposób przebrnąć przez wszystkie misje w kampanii, oraz dział zawierający lokalizację 61 wycinków prasowych, a także osiągnięcia."

Tricia Helfer powróci w Mass Effect 3

Soviet, 22 marca 2011, 15:20

Tricia Helfer, aktorka znana fanom gier komputerowych z roli EDI w Mass Effect 2 poinformowała, że jej głos usłyszymy także w trzeciej odsłonie tej serii.

Szykuje się gra na podstawie The Boondock Saints

What3ver, 22 marca 2011, 15:18

Bardzo interesujące wiadomości napłynęły z festiwalu South by Southwest (SXSW), który odbył się w amerykańskim Austin. Jednym z głównych gości był Troy Duffy, reżyser dwóch części filmu Święci z Bostonu, który pojawił się w celu spotkania z fanami.

Wieści ze świata (Dead Space, APB, RACE 07) 22/03/11

Jiker, 22 marca 2011, 14:40

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o premierze dodatku do RACE 07, nieznanej kontynuacji Perfect Dark Zero, testach APB: Reloaded, a także pracach nad filmową adaptacją Dead Space. Zapraszamy do lektury.

Logo Dead Island ocenzurowane w USA

Filip „fsm” Grabski, 22 marca 2011, 14:37

Kuriozalne wiadomości czasami dolatują do nas zza Wielkiej Wody. Tym razem głupotka w wykonaniu amerykańskiej organizacji ESRB, która ocenia i klasyfikuje wydawane w USA gry, dotyczy naszego nadchodzącego towaru eksportowego – gry Dead Island.

Poradnik: Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution

Redakcja GRYOnline.pl, 22 marca 2011, 13:50

„Poradnik do gry Dawn of War II: Retribution zawiera opis przejścia kampanii Kosmicznych Marines wraz z misjami opcjonalnymi i zadaniami dodatkowymi, które można wykonać w celu uzyskania dodatkowych bonusów."

Daty premier konsolowych przygód Thora i Kapitana Ameryki

Arakin, 22 marca 2011, 13:39

W tym roku na ekrany kin wejdą dwa filmy o superbohaterach pochodzących z komiksów Marvela: Thor oraz Captain America: The First Avenger. Z tej okazji SEGA przygotowuje dwie gry, Thor: God of Thunder oraz Captain America: Super Soldier. Poznaliśmy właśnie terminy premier obu tych tytułów.

Amerykańska premiera Crysis 2

Olek, 22 marca 2011, 12:45

Na półki amerykańskich sklepów trafiła dziś druga część futurystycznego FPS-a Crysis. Z tej okazji koncern Electronic Arts, który jest wydawcą dzieła studia Crytek, opublikował na swojej stronie internetowej premierowy zwiastun gry. Efektownym eksplozjom na ekranie towarzyszy utwór „New York, New York” amerykańskiego rapera Bobby'ego Raya Simmonsa, inspirowany słynnym przebojem.

Następca Xboksa 360 dopiero w 2015 roku? [news zaktualizowany]

Sarge, 22 marca 2011, 12:05

Całkiem niedawno w Sieci pojawiły się pogłoski, jakoby koncern Microsoft dopiero zaczynał prace nad następcą Xboksa 360. Plotki te wydawały się mało wiarygodne, ale w świetle dzisiejszej wiadomości zaczynają nabierać sensu.

W co pograć za darmo - część 12 (Mytheon, Dragon Age i inne)

Hed, 22 marca 2011, 11:20

Dwunasty przegląd darmowych gier przynosi atrakcje dla miłośników polowań, strategii czasu rzeczywistego, mrocznych światów fantasy, mitologii oraz klasycznych przygodówek. Oprócz tego podsumowujemy najważniejsze informacje z ostatnich tygodni. Dzięki temu dowiesz się, jakich bezpłatnych produkcji można spodziewać się w najbliższych miesiącach.

Dołącz do ekipy serwisu GOG

Sarge, 22 marca 2011, 11:20

Szefostwo serwisu Good Old Games (znanego jako GOG) poszukuje nowego pracownika. Jeśli chcielibyście pomóc w rozwoju jednej z najpopularniejszych platform cyfrowej dystrybucji, oferta powinna Was zainteresować.

Kontrowersyjny komik w obsadzie GTA V?

Sarge, 22 marca 2011, 10:40

Mimo ciągłego braku zapowiedzi piątej części Grand Theft Auto, chyba mało kto nie wierzy w powstawanie tego tytułu. W Sieci pojawiły się kolejne doniesienia wskazujące na to, że prace nad nim trwają w najlepsze.

Wystartowało kosmiczne MMO Black Prophecy

Adrian Werner, 22 marca 2011, 10:14

Mamy dobre wieści dla miłośników kosmicznych symulatorów. Właśnie wystartowała bowiem europejska wersja darmowego MMO Black Prophecy.

Fiv5 nową grą twórców Heavy Rain?

Sarge, 22 marca 2011, 09:40

Nie jest tajemnicą, że studio Quantic Dream po ukończeniu dewelopingu Heavy Rain rozpoczęło pracę nad nowym projektem. Niewykluczone, że właśnie poznaliśmy pierwsze szczegóły na jego temat.

Test żywotności baterii Nintendo 3DS

Hed, 22 marca 2011, 09:14

Przed kilkoma miesiącami firma Nintendo ujawniła, że bateria 3DS-a wytrzyma zaledwie kilka godzin przy włączonych zaawansowanych opcjach, czyli przede wszystkim obrazie 3D. Serwis Ars Technica postanowił przyjrzeć się sprawie i ustalić, czy wyłączenie dodatków i bajerów zmniejszy zużycie energii. Rezultaty są niestety rozczarowujące.

Pierwsze DLC do pecetowej wersji Call of Duty: Black Ops w tym tygodniu

Arakin, 22 marca 2011, 08:37

Firma Activision ogłosiła datę premiery pierwszego pakietu map do pecetowej wersji gry Call of Duty: Black Ops, znanego pod nazwą First Strike. Właściciele komputerów osobistych będą go mogli nabyć 25 marca, czyli w ten piątek. Przypominam, że do tej pory rozszerzenie to dostępne było jedynie dla posiadaczy konsol Xbox 360 oraz PlayStation 3.

Opóźnienie Trine 2 złagodzone nowym zwiastunem

Hed, 22 marca 2011, 08:21

Wczoraj zaczęła się kalendarzowa wiosna, co jeszcze do niedawna oznaczało, że już wkrótce otrzymamy drugą odsłonę Trine. Nic z tego! Firma Atlus przesunęła datę premiery produkcji studia Frozenbyte na późne lato. Nieprzyjemna informacja dla fanów czekających na kontynuację serii została załagodzona nowym, jak zwykle baśniowym zwiastunem gry.