Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 marca 2011, 14:40

autor: Jiker

Wieści ze świata (Dead Space, APB, RACE 07) 22/03/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o premierze dodatku do RACE 07, nieznanej kontynuacji Perfect Dark Zero, testach APB: Reloaded, a także pracach nad filmową adaptacją Dead Space. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o premierze dodatku do RACE 07, nieznanej kontynuacji Perfect Dark Zero, testach APB: Reloaded, a także pracach nad filmową adaptacją Dead Space. Zapraszamy do lektury.

RACE 07: The WTCC Game

Szwedzki deweloper SimBin Studios AB poinformował o debiucie Formula Race Room – nowego, darmowego dodatku DLC do gry wyścigowej RACE 07: The WTCC Game. Zawartość, w skład której wchodzi RR1 – najszybszy samochód, jakie studio kiedykolwiek zamieściło w swoich produkcjach – oraz trzy warianty graficzne toru Hockenheim Ring, mogą pobrać posiadacze pełnej wersji produkcji zarejestrowani na łamach serwisu RaceRoom.net. Warto odnotować, że w tym miesiącu twórcy oddadzą do dyspozycji fanów jeszcze jedno rozszerzenie, tym razem płatne. O STTC 2 przeczytacie nieco więcej w naszej niedawnej wiadomości.

Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution

6 kwietnia studio Relic Entertainment wypuści darmowy dodatek DLC do Retribution – drugiego samodzielnego rozszerzenia do Warhammer 40,000: Dawn of War II. Nie znamy oficjalnych szczegółów na temat jego zawartości. Mówi się jednak, że za jego sprawą do gry wdrożonych zostanie kilka Osiągnięć Steam (do zdobycia w kooperacyjnym trybie Last Stand) oraz nowe uzbrojenie.

Wieści ze świata (Dead Space, APB, RACE 07) 22/03/11 - ilustracja #1

Rare

Serwis Unseen64 przedstawił obrazki koncepcyjne i filmiki, prezentujące w akcji bardzo wczesną wersję kolejnej, po Perfect Dark Zero, realistycznej odsłony PD na Xboksa 360 (z bohaterem-mężczyzną, w miejsce ponętnej Joanny Dark). Warto odnotować, że początkowo studio Rare faktycznie prowadziło prace w tym kierunku, lecz w 2008 roku zdecydowało się na drastyczną zmianę koncepcji. Przeobraziło wówczas projekt w strzelaninę z mechami w rolach głównych. Ostatecznie produkcja gry została wstrzymana.

APB: Reloaded

Deweloperzy odpowiedzialni za wznowienie strzelaniny sieciowej APB poinformowali, że już wkrótce produkcja wejdzie w fazę otwartych beta testów w USA (jednocześnie wystartować powinna oficjalna, zamknięta beta dla Europejczyków). Aktualnie we wczesną wersję produkcji pogrywa kilkadziesiąt tysięcy ludzi ze Stanów Zjednoczonych. Szczegóły tutaj.

Pirates of Black Cove

Firma Paradox Interactive rozpoczęła przyjmowanie zgłoszeń do udziału w beta testach hybrydy cRPG/RTS o tytule Pirates of Black Cove. Zapisy zostaną zamknięte 31 marca, a szczęśliwi uczestnicy poinformowani zostaną o swoim wyborze do 7 kwietnia. Więcej informacji na temat produkcji, powstającej na bazie usprawnionego silnika znanego z East India Company oraz Commander: Conquest of the America znajdziecie na łamach jej oficjalnej strony internetowej.

Wieści ze świata (Dead Space, APB, RACE 07) 22/03/11 - ilustracja #2

Dead Space

D. J. Caruso – reżyser filmu kręconego na podstawie marki Dead Space (pierwsze informacje na jego temat pochodzą z 2009 roku) – powiedział w rozmowie z serwisem AreaGames, że projekt ciągle żyje. Początkowo planowano przedstawić za jego sprawą wydarzenia sprzed pierwszych przygód Isaaca Clarke’a, lecz pomysł ten został zarzucony. Obecnie twórcy analizują alternatywne rozwiązania fabularne. Ostatnio D. J. Caruso nakręcił obraz sci-fi o tytule Jestem Numerem Cztery.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Darkest Hour

Wrecked: Revenge Revisited

Insane 2

LEGO Star Wars III: The Clone Wars X360

LEGO Star Wars III: The Clone Wars PC

PlayStation Move Heroes

Top Spin 4

Assassin's Creed: Brotherhood

Homefront

Chivalry: Battle for Agatha

Jimmie Johnson's Anything with an Engine

RaiderZ

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Anarchy Reigns - postacie: Baron

Captain America: Super Soldier

Divinity II: The Dragon Knight Saga

Islands of Wakfu

Iron Grip: The Marauders

Metal Assault - tryby rozgrywki

LEGO Star Wars III: The Clone Wars – Troopers Working Out

LEGO Star Wars III: The Clone Wars – Vehicle Reveal

LEGO Star Wars III: The Clone Wars – Yoda Backstroke

Michael Jackson: The Experience - I Just Cant Stop Loving You

NASCAR 2011: The Game - Developer Diary – Damage and Wrecks

Portal 2 - reklama TV

Super Street Fighter IV 3DS - reklama TV

Thor: God of Thunder

Gramy w Homefront - multiplayer Gramy!

Anomaly: Warzone Earth - Polska atakuje Gramy!

Age of Conan: Narodziny Zabójcy Bogów – nowy silnik renderujący

Section 8: Prejudice - za kulisami #1

Black Prophecy

Gemini Wars - gameplay #1

Top Spin 4 - reklama TV

Battlefield Heroes - Punk Heroes

Trine 2 - gameplay #1

Crysis 2

Deus Ex: Bunt Ludzkości - pierwsza misja (PL)

gry