Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 marca 2011

Dołącz do gildii w Star Wars: The Old Republic

Rock Alone, 10 marca 2011, 19:18

Developerzy odpowiedzialni za Star Wars: The Old Republic po raz kolejny udowadniają, że posiadają sporą wiedze na temat rynku MMO, a w zasadzie na temat społeczności graczy. Na oficjalnej stronie gry została właśnie uruchomiona specjalna sekcja, która już teraz pozwala zainteresowanym zrzeszać się w gildie.

W kwietniu terroryści zaatakują Czarnobyl w nowej polskiej strzelance

Hed, 10 marca 2011, 16:14

Na początku przyszłego miesiąca będzie okazja, żeby jeszcze raz wybrać się do Czarnobyla i dać łupnia terrorystom. Nie chodzi jednak o kolejną odsłonę serii S.T.A.L.K.E.R., a nową polską strzelankę pierwszoosobową o nazwie Czarnobyl: Terrorist Attack, która została przygotowana przez studio Silden i zostanie wydana na pecetach przez firmę Play.

Wieści ze świata (Saints Row 3, God of War, NGP) 10/03/11

Jiker, 10 marca 2011, 14:56

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dacie premiery kontynuacji Dishwashera, nowych projektach twórców God of War, pierwszym screenie z Saints Row 3, a także plotkach o debiucie NGP. Zapraszamy do lektury.

Sprzedano 20 milionów egzemplarzy Grand Theft Auto IV

Kono, 10 marca 2011, 14:55

Firma Take-Two Interactive podzieliła się wynikami sprzedaży osiągniętymi przez swoje najpopularniejsze marki. Wśród nich prym wiedzie Grand Theft Auto IV, które sprzedało się w nakładzie 20 milionów egzemplarzy. Tym samym, wszystkie odsłony serii trafiły do rąk 100 milionów graczy.

Kampania w Red Faction: Armageddon zapewni kilkanaście godzin zabawy

Sarge, 10 marca 2011, 14:30

W sytuacji, gdy coraz większe znaczenie w grach odgrywa tryb multiplayer, często martwimy się o długość jednoosobowej kampanii w najgłośniejszych tytułach. W przypadku nadchodzącego Red Faction: Armageddon takie obawy najwyraźniej nie są uzasadnione.

3D - rewolucja czy marketing?

Sarge, 10 marca 2011, 13:40

Od czasu premiery i sukcesu finansowego kinowego hitu Avatar daje się zauważyć zauważalny wzrost popularności technologii 3D. Trafia ona coraz częściej nie tylko na duży ekran, ale również do naszych domów. Choćby dlatego warto na jej temat dowiedzieć się czegoś więcej, w czym pomoże nam najnowszy artykuł opublikowany na łamach zaprzyjaźnionego serwisu nvision.pl.

We Dare zakazane w Wielkiej Brytanii

Kono, 10 marca 2011, 12:45

Wygląda na to, że nie tylko gry, które otrzymują oznaczenia +18 są zakazywane. Okazuje się, że sprzedaż wzbudzającego sporo kontrowersji tytułu We Dare (PS3, Wii) została zabroniona na terenie Wielkiej Brytanii.

Might & Magic: Heroes VI - zawartość Edycji Kolekcjonerskiej

Sarge, 10 marca 2011, 12:20

Firma Ubisoft ujawniła zawartość Edycji Kolekcjonerskiej gry Might & Magic: Heroes VI – szóstej części niezwykle popularnego cyklu strategii turowych osadzonych w świecie fantasy.

Twórcy Homefront stają w obronie długości kampanii

Hed, 10 marca 2011, 11:39

Dla wielu graczy długość kampanii solowej danej gry jest niezwykle istotna. Nikt z nas nie lubi przecież wydawać ciężko zarobionych pieniędzy na krótkie produkcje. Niedawno w sieci pojawiły się doniesienia, że atak armii północnokoreańskiej w Homefront odeprzemy w zaledwie 5 godzin. Twórcy tytułu postanowili skomentować sprawę i bronić swojego dzieła.

Microsoft pracuje nad usprawnieniem usługi Games for Windows Live

Sarge, 10 marca 2011, 11:05

Usługa Games for Windows Live nie jest najlepiej kojarzona przez graczy i zazwyczaj sprawiała im więcej kłopotów niż korzyści. Koncern Microsoft najwyraźniej zdaje sobie z tego sprawę i obiecuje poprawę.

Ciąg dalszy sądowej batalii „Sony kontra LG”

Kono, 10 marca 2011, 10:50

Doczekaliśmy się kolejnego odcinka wojny patentowej między LG a Sony. O sporze informowaliśmy Was w zeszłym tygodniu, kiedy to nakazem sądowym dostawa konsol PlayStation 3 do Europy została zarekwirowana przez holenderskich celników. Dowiedzieliśmy się, że z tytułu wyżej wymienionego dokumentu władze będą mogły zabierać nowe konsole, które trafiły już do domów użytkowników.

Serious Sam 3 będzie promowany trzema niezależnymi grami

Hed, 10 marca 2011, 10:29

Twórcy gier prześcigają się w nowych formach promowania wysokobudżetowych tytułów. Jedną z częstych praktyk jest wypuszczanie mniejszych reklamowych produkcji. Firma Devolver Digital i studio Croteam chcą pójść dalej – przed premierą Serious Sam 3 pojawią się trzy poboczne odsłony gry, stworzone przez niezależnych twórców.

10 milionów kontrolerów Kinect w sklepach [news zaktualizowany]

Sarge, 10 marca 2011, 10:02

Listopadowa premiera kontrolera Kinect okazała się sporym sukcesem koncernu Microsoftu, przekraczając oczekiwania amerykańskiego giganta. Sprzęt nadal sprzedaje się bardzo dobrze, dzięki czemu pokonał kolejną magiczną barierę.

Druga część Toy Soldiers zapowiedziana. Pierwowzór trafi na pecety

Hed, 10 marca 2011, 09:52

Z zabawy żołnierzykami nigdy się nie wyrasta – w ubiegłym roku udowodnili to twórcy Toy Soldiers. Producent tytułu zapowiedział drugą odsłonę serii, która ponownie trafi na Xbox LIVE. W kontynuacji świetnego połączenia tower defense z grą akcji przeniesiemy się do czasów Zimnej Wojny i staniemy po stronie USA lub Związku Radzieckiego.