Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 marca 2011

Rocksmith - muzyczna propozycja Ubisoftu dla fanów Rock Band i Guitar Hero

What3ver, 15 marca 2011, 14:10

Jeszcze miesiąc temu podaliśmy informację o końcu serii Gitar Hero, marki gier muzycznych, produkowanych przez Activision. Firma tłumaczyła się niskimi dochodami tego typu produktów. Dziś jednak okazuje się, że fani muzykowania przed ekranem mogą odetchnąć z ulgą. Firma Ubisoft zdradziła, że w produkcji znajduje się Rocksmith.

Wieści ze świata (inFamous 2, Castlevania: Lords of Shadow, Angry Birds) 15/03/11

Jiker, 15 marca 2011, 13:37

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o demie WWE All Stars, rekordzie Angry Birds, klapie de Blob 2, a także dacie premiery pierwszego DLC do Castlevania: Lords of Shadow. Zapraszamy do lektury.

Bonusy za pre-order L.A. Noire w polskich sklepach

Soviet, 15 marca 2011, 12:30

Dodatkowa zawartość otrzymywana w prezencie za zamówienie gry przed premierą czy też w określonych sklepach powoli staje się normą. Bonusy takie rozdawano choćby kupującym Dragon Age II, by wymienić tylko tę najnowszą premierę. Okazuje się, że w ślady zachodnich wydawców idzie polska Cenega, która przygotowała ciekawą ofertę dla wszystkich zainteresowanych przedpremierowym zakupem L.A. Noire.

Dragon Age II bierze wszystko. Empik Top Lista - Tydzień 11

Przemysław Zamęcki, 15 marca 2011, 11:21

Zapraszamy do kolejnego notowania najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK. Na liście znajdują się tytuły wydane na komputery osobiste oraz konsole PS2, PSP, PS3 i Xbox 360. Dane pochodzą ze 163 salonów z okresu pomiędzy 7 a 13 marca.

Odkryj pierwsze screeny z nadchodzącego DLC do Mass Effect 2

Sarge, 15 marca 2011, 11:00

O szykowanym ostatnim większym dodatku DLC do Mass Effect 2 wiemy od początku roku. Jakiś czas temu pojawiły się pogłoski, że rozszerzenie występować będzie pod nazwą Arrival (co zdaje się potwierdzać ulotka dołączana do pudełka Dragon Age II). Choć tytuł dalej nie został oficjalnie potwierdzony, to twórcy zaczynają już teraz podgrzewać atmosferę.

Star Wars: The Old Republic - wypuszczono szesnastominutowy zapis misji

Adrian Werner, 15 marca 2011, 10:39

Przez ostatnie dwa lata BioWare wypuściło tyle informacji na temat Star Wars: The Old Republic, że po ich zebraniu w jedną całość wyszłaby całkiem sporych rozmiarów książka. W przypadku gier nic nie jest jednak w stanie zastąpić materiałów video. Twórcy dobrze o tym wiedzą, dlatego udostępnili właśnie szesnastominutowy filmik pokazujący przebieg jednej z misji.

Twórca serii Ultima pracuje nad nowymi grami

Hed, 15 marca 2011, 10:31

Richard Garriott stworzył przed laty kultową, aczkolwiek nieco zapomnianą serię Ultima. W ostatnim czasie producent wyraźnie zwolnił tempo, ale nie zrezygnował z pracy w branży. Studio Portalarium założone przez Garriotta pracuje nad dwoma grami społecznościowymi. Ciekawe jest to, że w jednej z nich pojawi się słynne alterego twórcy, czyli Lord British.

Shogun 2: Total War debiutuje na polskim rynku

Sarge, 15 marca 2011, 10:20

Po kilkumiesięcznym oczekiwaniu na rynku zadebiutowała wreszcie strategia Shogun 2: Total War. Z uwagi na równoczesną premierę na całym świecie, grę znajdziecie od dzisiaj także w polskich sklepach.

Dużo nowego o A Game of Thrones, czyli grze na motywach sagi George'a R. R. Martina

Adrian Werner, 15 marca 2011, 09:59

W połowie zeszłego roku francuskie studio Cyanide ujawniło, że pracuje nad A Game of Thrones: Genesis, czyli grą strategiczną osadzoną w doskonale znanej z cyklu powieściowego Pieśń Lodu i Ognia krainie Westeros. Twórcy byli jednak do tej pory wyjątkowo powściągliwi, jeśli chodzi o konkrety na temat tej produkcji. Teraz uległo to wreszcie zmianie.

Amerykańska premiera Homefront

Sarge, 15 marca 2011, 09:40

Dzisiaj do amerykańskich sklepów trafia Homefront – osadzona w niedalekiej przyszłości, pierwszoosobowa strzelanina od Kaos Studios (za stworzenie pecetowej wersji odpowiada zespół Digital Extremes). Europejska, a zarazem polska premiera tej debiutującej na rynku marki nastąpi w piątek.

Rockstar o długości wątku fabularnego L.A. Noire

Jiker, 15 marca 2011, 08:47

Firma Rockstar Games poinformowała, że ukończenie głównego wątku fabularnego przygodowej gry akcji L.A. Noire zajmie graczom od 25 do 30 godzin.