Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 marca 2011, 11:00

autor: Sarge

Odkryj pierwsze screeny z nadchodzącego DLC do Mass Effect 2

O szykowanym ostatnim większym dodatku DLC do Mass Effect 2 wiemy od początku roku. Jakiś czas temu pojawiły się pogłoski, że rozszerzenie występować będzie pod nazwą Arrival (co zdaje się potwierdzać ulotka dołączana do pudełka Dragon Age II). Choć tytuł dalej nie został oficjalnie potwierdzony, to twórcy zaczynają już teraz podgrzewać atmosferę.

O szykowanym, ostatnim większym dodatku DLC do Mass Effect 2 wiemy od początku roku. Jakiś czas temu pojawiły się pogłoski, że rozszerzenie występować będzie pod nazwą Arrival (co zdaje się potwierdzać ulotka dołączana do pudełka Dragon Age II). Choć DLC dalej nie zostało oficjalnie potwierdzone, to twórcy zaczynają już teraz podgrzewać atmosferę.

Właśnie udostępniono bowiem pierwszy screen (widzicie go niżej), przedstawiający tajemniczy dodatek. Jako że w dzisiejszych czasach nawet nowych zrzutów ekranowych nie można dostać za darmo, firma BioWare obiecuje ujawnienie kolejnych, o ile tylko spełnimy określone warunki.

Odkryj pierwsze screeny z nadchodzącego DLC do Mass Effect 2 - ilustracja #1

Drugie zdjęcie zostanie pokazane wówczas, gdy na facebookowym koncie dewelopera pojawi się 750.000 komentarzy z Waszymi wrażeniami na temat udostępnionego materiału. Innym sposobem jest dobicie do tysiąca odpowiedzi na wpis twitterowy, jaki pojawił się kilkanaście godzin temu. Największym fanom nie pozostaje zatem nic innego, jak dołożyć swoją cegiełkę do tych wyników i liczyć na to, że niebawem wyznaczone pułapy zostaną przekroczone.

Na razie wciąż nie znamy żadnych szczegółów na temat omawianego pakietu DLC. Póki co, twórcy bawią się z nami w gry słowne, pisząc na przykład na swoich kontach: „New Mass Effect 2 screenshots have Arrived”. W wolnym tłumaczeniu oznacza to, że przybyły właśnie nowe screeny z produkcji BioWare, ale ostatnie słowo (w dodatku napisane z dużej litery) od razu nasuwa skojarzenia z domniemanym tytułem Arrival. Jego oficjalna weryfikacja i ujawnienie pierwszych konkretów na temat dodatku to zapewne tylko kwestia czasu.