Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 20 marca 2011

Nowy zwiastun Islands of Wakfu, premiera gry jeszcze w tym miesiącu

Olek, 20 marca 2011, 16:19

Jeszcze w tym miesiącu w ofercie usługi Xbox Live Arcade znajdzie się gra Islands of Wakfu. Tytuł nawiązujący do popularnych pecetowych MMORPG Wakfu i Dofus, stanowić ma wybuchową mieszankę akcji, przygody i slashera. Z okazji zbliżającej się premiery francuscy deweloperzy z Ankama Studios udostępnili nowy zwiastun swojego dzieła.

Next Gen - odc. 34 - Zabezpieczenia Systemu
Next Gen - odc. 34 - Zabezpieczenia Systemu

Runshin, 20 marca 2011, 15:31

Peter Molyneux obiecuje - kolejna część Fable będzie zdumiewająca

Olek, 20 marca 2011, 14:20

Szef Lionhead Studios niedawno został członkiem Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych. Niestety, najnowsza odsłona serii Fable nie zachwyciła jego kolegów z BAFTA. Peter Molyneux z pokorą przyznaje, że pod względem technologii gra nie może równać się z najlepszymi tytułami konkurencji. Obiecuje jednak, że kolejna odsłona cyklu wprawi wszystkich w osłupienie.

Gry na Sony NGP - premiery cyfrowe tego samego dnia co pudełkowe

Adrian Werner, 20 marca 2011, 14:12

Dystrybucja elektroniczna staje się coraz ważniejszą częścią branży gier. Firma Sony nie zamierza ignorować tego trendu, dlatego ogłosiła, że wszystkie gry na konsolę przenośną NGP ukażą się w wersji cyfrowej tego samego dnia co wydania pudełkowe.

Koniec drukowanych instrukcji w grach EA Sports

Olek, 20 marca 2011, 12:30

Obrońcy amazońskich puszcz powinni być szczęśliwi. Tysiące drzew przeżyje dzięki decyzji szefostwa firmy EA Sports. Wydawca sportowych bestsellerów z serii FIFA, NBA, NHL, Madden NFL czy Tiger Woods PGA Tour postanowił zrezygnować z drukowanych instrukcji. Począwszy od tego miesiąca materiały instruktażowe dostępne będą bezpośrednio z poziomu gry.

Duke Nukem Forever - szczegóły trybu multiplayer

Adrian Werner, 20 marca 2011, 12:21

Wszystko wskazuje na to, że już za niecałe dwa miesiące do sklepów trafi wreszcie Duke Nukem Forever. Studio Gearbox właśnie ujawniło jak wyglądać będzie tryb wieloosobowy w tej grze.

Red Faction: Battlegrounds za darmo dla użytkowników PlayStation Plus

Adrian Werner, 20 marca 2011, 09:53

Jakiś czas temu THQ ujawniło Red Faction: Battlegrounds, czyli przeznaczoną do dystrybucji elektronicznej grę będącą swoistym wprowadzeniem do nadchodzącej czwartej odsłony cyklu. Teraz dowiedzieliśmy się, że użytkownicy PlayStation Plus otrzymają ją za darmo.