Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 26 marca 2011

Odpicuj sobie Crysis 2

Olek, 26 marca 2011, 14:45

Czy najnowsze dzieło studia Crytek może być jeszcze bardziej atrakcyjne wizualnie? Zdaniem użytkowników forum incrysis.com owszem, o ile gracze zyskają dostęp do zaawansowanych ustawień grafiki. Taką możliwość daje niewielka aplikacja Crysis 2 Advanced Graphic Options stworzona przez internautę ukrywającego się pod nickiem Wasdie.

Premiera dodatku do Spellforce 2 zagrożona

Adrian Werner, 26 marca 2011, 14:09

Wczoraj pisaliśmy o problemach firmy JoWooD, które okazały się na tyle poważne, że postawiły premierę Arcania: Fall of Setarrif pod znakiem zapytania. Dzisiaj okazuje się, że podobny los spotkał również inną produkcję tego wydawcy, czyli Spellforce 2: Faith in Destiny.

Star Wars: The Old Republic – jakim Jedi zamierzasz zostać?

Olek, 26 marca 2011, 13:43

Deweloperzy ze studia BioWare w Austin systematycznie publikują kolejne materiały zwiastujące to, co nas czeka w Star Wars: The Old Republic. Tym razem na oficjalnej stronie internetowej gry pojawił się filmik, prezentujący rozwój rycerzy Jedi. Na jego podstawie można po części wywnioskować, jakie umiejętności przypisane będą Obrońcom i Strażnikom.

Twórcy Machinarium pracują nad trzema nowymi projektami

Adrian Werner, 26 marca 2011, 11:51

Czeskie studio Amanita Design zachwyciło miłośników przygodówek wypuszczoną w 2009 roku grą Machinarium. Teraz zespół ten ujawnił, że pracuje nad trzema nowymi projektami.

Morrowind w jakości Obliviona

Olek, 26 marca 2011, 11:25

Jeżeli kiedykolwiek marzyliście o tym, by zagrać w The Elder Scrolls III: Morrowind w oprawie wizualnej rodem z Obliviona, teraz nadarza się ku temu okazja. Na stronie internetowej projektu Morroblivion: The Resurrection of Morrowind opublikowano nową wersję ambitnego moda, w której naprawiono szereg błędów. Twórcy modyfikacji zadbali także o szczegółową instrukcję instalacji.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 26-27 marca (Riddick, F1, NFS i inne)

Hed, 26 marca 2011, 11:22

Jak co weekend przygotowaliśmy dla Was zestawienie promocji, które pojawiły się w systemach cyfrowej dystrybucji - na platformie Steam oraz w serwisach Good Old Games, Impulse, Direct2Drive i GamersGate. W ciągu najbliższych godzin można kupić tanio takie produkcje jak Aliens vs. Predator, DiRT 2, Ghostbusters, czy Assault on Dark Athena.

Zapowiedziano grę roleplaying na motywach serii Pieśń Lodu i Ognia George'a R. R. Martina

Adrian Werner, 26 marca 2011, 10:53

W zeszłym roku francuskie studio Cyanide ujawniło, że pracuje nad A Game of Thrones: Genesis, czyli RTS-em na motywach słynnej sagi George'a R. R. Martina. Okazuje się, że zespół ten ma w planach również osadzoną w tym samym świecie grę roleplaying.